Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol jártatok már ezek közül?...

Hol jártatok már ezek közül? --> Ausztria, Szlovákia, Olaszország, Horvátország, Erdély.

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni szüleimmel nyaralni, de nincs sok pénzünk. Azért szeretném mégis, mert ha elmennénk sem halnánk éhen, rájuk meg rájuk fér a pihenés, én meg szeretnék egy kicsit körülnézni Mo-n kívül is. Szóval valami olcsó hely kellene, 3 főre, 3-4 esetleg 5 napra. Tudtok ajánlani ilyeneket?
2011. jan. 4. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én mindegyik helyen voltam, Ausztria a legjobb szerintem, bár a legolcsóbb valószínű Erdély lenne.
2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 M@x válasza:
Én Ausztriában voltam már
2011. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz ? :) város /megye ?
2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Olaszországban és Szlovákiában voltam eddig a felsoroltak közül.Olaszországba is lehet olcsóbban menni,és igazán hangulatos hely,nagyon jó ott az élet(legalábbis gyerekfejjel így láttam-3 éves koromban kint éltünk,tíz évesen nyaralni voltunk).Szlovákiával az a helyzet,hogy bár utálják a magyarokat,a határhoz közel rengeteg magyarlakta település van.2008-ban voltam kint egy rövid kiránduláson,megnéztük Kraszna Horkán a várat,és kirándultunk egy nagyot egy völgyben,de most meg nem mondom a nevét:)Gyönyörű volt és nagyon jó élményekkel-és persze gyönyörű fotókkal-tértem haza.Ausztria is állítólag nagyon szép,bár ott én csak átutazóban voltam,de ha olyan tiszta,mint Németország,már nyerő hely.Érdeklődj az utazási irodáknál,vannak olcsóbb apartmanok is és néha tök jó árakon ki lehet jutni.Egyébként Erdélyt mondják a legolcsóbbnak,ott még nem voltam,de biztos nagy szép az is:))
2011. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Nevaeh ***** válasza:

Én eddig voltam ezek közül Olaszországban,Horvátországban,és Ausztriában.

Nekem Olaszország tetszett nagyon.

2011. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Nevaeh ***** válasza:
Ausztriában érdemes megnézni azokat a kicsinyített híres épületeket.(nem tudom értelmesebben elmondani,most nem jut eszembe a neve)Nekem az nagyon tetszett.
2011. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Ausztriában és Erdélyben voltam már. Bizonyára Erdély a legolcsóbb, de közel sem annyira "szórakoztató" mint a többi nyugati ország, de lehet, hogy a szüleidnek pont az olyan szép tájak és hasonló dolgok lennének szórakoztatóak, pihentetőek.
2011. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nevaennek: a klagenfurti Minimundusra gondolsz?!
2011. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én Erdélyben voltam.
2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én Erdélybe mennék, mert ott még nem voltam, és nagyon szép helyek vannak (természetbarátok szemszögéből). A tengerpart - legalábbis a horvát - annyira nem vonz, viszont ott van a Plitvicei Tavak nevezetű NP (? --> nem biztos, h NP, nem akarok hülyeséget mondani), az viszont gyönyörű. Oda el szeretnék menni még egyszer, azt semmiképp se hagyjátok ki ha arra jártok.
2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!