Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskola ügyben mit tennétek?

Iskola ügyben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hatodikos a fiam. Tavaly 4.6 lett az átlaga. Nyelvtanból 3-ast kapott, ez a tanárnő az osztályfőnöke is. Nem volt jogos, de nem szóltam, lenyeltem. Szeptemberben mindenből ötösöket hozott. Októberben nyelvtanból 2 1 1 1, és más tantárgyakból is kezdett rontani. /ötösökből négyes, de ez még elmegy/. Evvel a tanárral nem lehet kommunikálni. Holnap fogadóóra, nem tudom meg merjem e mondani a véleményemet?
2012. jan. 3. 18:56
 1/5 dirtboy ***** válasza:
biztos hogy a tanárral van a baj?
2012. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 ***** válasza:
Biztos beszélnék a tanárral, hiszen ő látja a gyerekemet egész délelőtt . Másként viselkedik otthon szülői felügyelet alatt , mint az iskolában. Más tanárral is lehet beszélni ha az osztályfőnök nem ért meg.
2012. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is beszélj a tanárral, de előtte a fiaddal beszélj, és kérd meg, hogy mutassa meg a dolgozatait, a többit meg te is látod. Vagy kérd meg a tanárt ha nála van, hogy mutassa meg neked. Ha úgy érzed igazságtalan volt a gyerekkel, akkor igenis mond meg neki a magadét. Mi is voltunk fiatalok nem mindig igazságosok a tanárok, nem kell egyből a gyerekre gondolni :)
2012. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két osztálytársának azt mondta a fiam,hogy minek járnak énekkarra, nem is tudnak énekelni.A két gyerek árulkodott,erre a tanár felakarta pofozni. A tanár e a hibás? Három gyermekem van. A nagyobb 20 éves fiú,egyetemista. Őt is szivatta a tanár, de nagyon nem merte, mert szín ötös volt mindenből. Lányom nyolcadikos, neki is magyart tanít. Hetedik félévkor neki is hármast adott, év végén megmondtam neki, hogy merem remélni nem hármast ad. Neki nem bosszúból a fiamnak igen.Felvételinél a gimnázium igazgatónője kérdezte miért akar humánra menni a lányom,ha négyes a magyarja.Mondtam neki,hogy az a négyes nem olyan négyes, megértette.Másból mindenből ötös.
2012. jan. 3. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Dolgozat. Egy kettes dolgozatot hozott haza, a többit nem osztotta ki.Tavaly a lányom kettes dolgozatát is kértem, de nem mutatta meg. Bement a tanáriba és elkezdett magyarázkodni róla.Szerintetek ha nem mutassa meg,mire gondoljon a szülő.
2012. jan. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!