Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretem az életem,...

Nem szeretem az életem, folyton stresszelek az iskolában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 12 éves fiú vagyok. Az iskolában mindig rosszul érzem magam: stressz, szorongás. Nem bírok aludni és kb. napi 2-2,5 órákat alszok. Este mindig sírok és már arra is gondoltam, hogy megölöm magam. Egész nap nem engednek el sehová semikor a szüleim. Otthon ülök és csak bámulok a fejemből. Nincs étvágyam 35 kg. vagyok és csak naponta 1-2 szendvicset eszek meg (szerintem az állandó stressz miatt). Napi 1 pohár vizet iszok. Úgy érzem nincs miért élnem. Kérlek titeket segítsetek! Nem bírom tovább!!!
2012. jan. 3. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy akkor a tipikusan burokban nevelt gyerek mintaképe, a szüleidet kellene először is megpuhítani! Rá kellene venni őket, hogy hagyjanak neked egy kis levegőt, hogy ne legyél teljesen korlátozva, azzal talán egy darabja meg lenne oldva a dolognak! Az öngyilkosság nem megoldás semmire sem, csak a családodat tennéd tönkre!
2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát csapd ki a hisztit, őrjöngj, vadulj és addig ne hagyd abba amíg nem visznek pszichológushoz.
2012. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
el kell vinni téged pszihológushoz.Sokat segít de elsősorban neked kell legyőzöd.
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Milyen a viszonyod az osztályfőnököddel? Próbálj meg beszélni vele, vagy esetleg iskolapszihológus?

Le kellene ülnöd beszélni anyukáddal és amit ide leírtál neki is elmondani- vagy leírni neki. Tudom durva ez így , de használhat. Megbántva fogják érezni magukat, de talán elgondolkodnak, elvisznek egy szakemberhez és főleg MÁS ISKOLÁBA. Két gyerekem van, szeretnek iskolába járni,nem feltétlenül tanulni :-) , nem stéberek, elég jól tanulnak, de barátaik vannak, jól érzik magukat a bőrükben.

12 évesen nem kellene stessz legyen az iskolába járás, aludnod, enned kell, pihenni és persze tanulnod is, de ez egy mókuskerék amiben vagy és ki kell belőle lépni. Nehéz, de beszélj velük!!

2012. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző voltam és most látom, hogy régi a kérdés, remélem megoldódott a problémád :-)
2012. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!