Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van kellemetlen szaga...

Miért van kellemetlen szaga mosás után a felsőmnek?

Figyelt kérdés
Pedig márkás jó illatú mosó géllel mosom és amikor kiszedem a gépből kiteregetem az egész lakás egy illatfelhő.. de amikor megszárad büdös lesz ( de csak a felsőm ) a polok meg a többi minden megmarad jó illatú. Mit csináljak vele? tippeket vagy hogy mitől lehet.. köszi
2012. jan. 3. 21:31
 1/8 anonim válasza:
használj jó erős illatú öblitőt és sokat tölts a gépbe. ahogy lejár a gép azonnal vedd ki ne hagyd bennt possadni a a ruhákat...
2012. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyárilag ilyen büdös? :D
2012. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ha lejár egyből kiveszem a ruhákat és kiteregetem sőt ezt a felsőt vállfára szoktam tenni hogy jobban átjárja a levegő de ez se segit..már a kertben is kitettem de ottse és nem gyárilag ilyen pedig jo erős és sokat teszek bele csak amikor megszárad büdös.. lehet hogy a parfümöktől? bár nemhinném hogy attol.


Tomi kristály folyékony mosógél tavaszi virágoskert most ezt használom de az elöbbinél is büdös volt.. de azért köszi

2012. jan. 3. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is jártam már így. Kivettem a gépből a pólómat és rendesen lábszaga volt. Aztán rájöttem, hogy nem kellett volna együtt mosni a zoknimmal.
2012. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld külön kimosni.
2012. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom...biztos azért, mert késő van, de én úgy olvastam, hogy miért van kellemetlen szaga FOGMOSÁS után a felsőmnek :D:D:D
2012. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mér kézzel is mostam de nem ér semmit.. de már nem is érdekel mindjárt fogom kidobom veszek egy másikat :D amúgy az se rossz fogmosás után xD
2012. jan. 4. 16:03
 8/8 anonim válasza:
Túl sok mosószert,öblitőt ne használj,az hamar tönkreteheti a gépet! Lehet ki kellene tisztitani a mosógépet, lehet belül penészes?
2012. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!