Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy elektromos...

Mennyibe kerül egy elektromos cigi?

Figyelt kérdés
Jobb mint az igazi? Hol lehet venni?Van valami korhatár?
2012. jan. 4. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elektromosnál is van korhatár, hogy pontosan mennyibe kerül, nem tudom mert én is úgy kaptam ajándékba. De azt elmondom hogy ez annyiból másabb az igazinál hogy egyáltalán nincs semmilyen káros hatása és azt bárhol szívhatod akár a munkahelyeden is az iróasztalnál vagy a termelés közben. Nem füstöl feleslegesen csak azt a füstöt bocsátja ki magából amit te beszívsz és az nem rongálja a tüdődet nem csinál kellemetlen szájszagot sem, és az íze is jobb persze attól függ milyen patront választasz hozzá. Azt még hozzá teszem hogy egy csomag patron kb 0 karton cigarettának felel meg. A leszokásra jó az elektromos cigi mert pszichésen elhiteted az agyaddal hogy cigizel de valójában nem. És így normál cigiből is csak pl.: napi 1 dobozból csak a fél doboz megy el. Hidd el működni fog de akarni is kell.
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csongee válasza:

Attól függ milyet veszel! Érdemes rászánni a pénzt, mert ha veszel egy gagyit (e-health) elmegy a kedved az egésztől. Egyépként ecigionline.hu ; ecigi.shop.hu ; evapor.hu stb...

de ha komolyabban érdekel akkor ecigiforum.hu itt mindenre kapsz választ!

2012. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!