Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire kövér Meg Griffin?

Mennyire kövér Meg Griffin?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szerintem annyira nem dagadt, hogy állandóan azzal szívassák. Oké ronda, meg lúzer, de állandóan csak azt veszem észre, hogy a kövérségével b*sztatják.

2012. jan. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök normálisan néz ki meg nem is olyan csúnya én sem értem hogy miért zaklassák állandóan mikor az apja meg a tesója sokkal gázosabb ! Louis is elég bunkó vele :S pedig hát ő az anyja de szerintem neki meg az a baja hogy nem hasonlít rá a lánya de azért még nem kellene vele bunkóznia :S Van egy olyan rész amiben rájuk is kiabálja az egészet . :) Am szerintem sem az !
2012. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, épp ez a poén a jelenségben. Valószínűleg szándékosan formálták ok nélkül kirekesztett karakterré, hogy szemléltesse a kamaszok helyzetét, akikre szintén alaptalan "koholmányokat" sóznak. Nem idegen ez a habitus napjaink generációjától sem, én is voltam céltábla, engem is a semmiért cseszegettek néha, kitaláltak valamit, aminek köze nem volt a valósághoz és huzamosabb ideig a pofámba dörgölték. Na, erről szól Meg, szerintem legalábbis.:D
2012. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!