Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen?

Roli1993 kérdése:

Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy email-t, hogy nyertem 350. 000 eurot a Microsoft Lottery-től. Elkérték az adataimat és megadtam egy válasz emailben. Pár napra rá érkezett ugyanonnan egy ujabb mail, amiben már az állt hogy a futárszolgálat szeretné velem felvenni a kapcsolatot, mert nyertem egy Toshiba laptopot. Eléggé hiteles az email, mert van rajta referenciaszám, hivatkozási szám elérhetőségek és egyebek. Annyira hiteles, hogy még a telefonszámot is képes voltam felhivni és google fordítóval megkérdezni hogy igaz e ez az egész. A csaj azt mondta hogy yes tehát mivel egy eldöntendő kérdést tettem fel neki gondolom arra gondolt hogy igaz. (inkább tanultam volna angolt -. -") Elküldtem a második e-mail-t is viszont nagyon bizonytalan vagyok. Ez igaz szerintetek?


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek egy spam csalás az egész vagy ilyen könnyen lehet milliomos egy szegény gyerekből? Ha igaz akkor 112.695.922 Forintot nyertem.

Dejólenne ááhhhww


2012. jan. 5. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Átb*szás.
2012. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csalás. remélem nem adtad meg a számlaszámod...

amikor elkezdtem netezni én is kaptam vagy 10 ilyen fajta mailt, de egy kis utánajárás után - angolul a neten, gondolom te ezt nem tudtad megcsinálni- kiderült hogy full kamu az egész...


az interneten él egy szabály - meg a világban is:


"ami túl szép, hogy igaz legyen az átverés"

2012. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is az :D:D:D

De mire jó ez az egész?

2012. jan. 5. 13:21
 4/10 A kérdező kommentje:
nem adtam még meg, azt alapból sem akartam, dobja fel postán az illető :D:D XD mik vannak? hööh :))
2012. jan. 5. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
milyen adatokat adtál meg?
2012. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:
55%

"Elkérték az adataimat és megadtam egy válasz emailben."


Hadd gratuláljak. Remélem pénzt még nem utaltál a "szállítási költségre".


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a címem meg a telefonszámomat adtam meg :S

gááz van?

2012. jan. 5. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy majd küldenek neked egy csekket. ne fizesd ki.
2012. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antimod ***** válasza:
71%

Ebből még nem tudnak pénzt lehúzni rólad, de soha többé ne vedd komolyan az ilyen hülyeségeket. Hogy tudsz nyerni egyáltalán valamin, amin el sem indultál?

Szegény sorsú nigériai özvegyeken se könyörülj meg...


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igaz, köszi a segítséget és a tanácsokat :)
2012. jan. 5. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!