Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti a mai világba alapítanátok...

Ti a mai világba alapítanátok családot?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdezem mer 25 éves vagyok, és most bekerültem 1 hónapja egy munkahelyre és a munkatársaimnak mióta engem megismertek szinte egy téma megy hogy én független vagyok ideje volna valamit kezdeni magammal ilyen téren ezt mondják hogy már az 5. gyereknél kéne járni azért mert ők enyi idősen ott jártak . most nem tudom hogy azért e mer nekik van de nem értem egyszerűen őket hogy miért kéne ezzel foglalkozni még mikor pénzem sincs anyi stb.
2012. jan. 5. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz: mivel a mai világban élünk a mai világban alapítunk (alapítottunk) családot. Különben meg a te dolgod, ha nem érzed úgy akkor ne.
2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a világban, ahol a gyereket 3 éves kortól rabszolgává nevelik, és nem tehetsz ellene semmit?

Soha.

2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt szerintem hülyeség megkérdezni is. Senki nem fog helyetted dönteni. Valaki vállal, vagy nem vállal magánügy.
2012. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!