Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fejjel lefelé vagyok, és...

Fejjel lefelé vagyok, és nevetnem kell. Ez normális? ><

Figyelt kérdés
Kicsit viccesen hangzik, de igaz. Amikor kézen állok, vagy fejen állok, akkor nevetnem kell. Tudtommal olyankor a vér a fejünkbe folyik. Lehet köze ahhoz, hogy olyankor állandóan nevetnem kell? ><
2012. jan. 5. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes :D

szívesen megnézném, amikor fejen vagy kézen állsz, aranyos lehet :D

hát nem tudom. és mit érzel közben? magát a szituációt érzed viccesnek? és ha pl. megkérsz valakit, hogy fogjon meg és fordítson fejjel lefele, akkor is jelentkezik a nevetés, vagy csak ha te fejtesz ki erőt? és mióta van ez, mindig így volt?


végülis annyiból tök jó, hogy ha szomi vagy akkor kicsit tornázol, és jó kedved lesz. ha máskor nem jelentkezik a dolog, akkor nem gond szerintem. a kérdéseimre válaszolhatnál, érdekelne. beszélgethetnénk kicsit, a fejenállást én is szeretem, bár nem szoktam kacagni közben.

2012. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!