Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok, és...

Nagyon magam alatt vagyok, és nem értek bizonyos dolgokat, tudnátok hozzászólni ehhez valamit?

Figyelt kérdés

Nem ez a legnagyobb bajom, de egy ideje már ezen agyalok... nagyon magam alatt vagyok, próbálok vidám lenni, össze is jön, de akkor meg mindig hülyének néznek, pedig semmi olyat nem teszem, ami erre okot adna. Mindig a hiányosságaimat jegyzik meg az emberek, aszerint sorolnak be valahova, aszerint vélekednek rólam... pl, nagyon buta vagyok a matekhoz, de magyarból, nyelvekből jó vagyok, és verseket is szoktam írni(elvileg jókat), az arcom helyes, az alakom átlagos, de senki sem azt veszi észre, hogy helyes az arcom, hanem hogy a mai elvárásoknak nem felel meg a testem, mert van rajtam egy kicsi fölösleg, minimális(!), ducibb ismerőseim még vékonynak is látnak. Lényegtelen... mindenesetre visszaeső depressziós vagyok, de nagyon szerethető, sok rossz visszajelzést kaptam már, hogy lehangoló vagyok néha, meg rossz rám nézni, de én már változtattam a dolgokon, de a hozzáállásuk nem változott. Az osztályban kinézett magának 3-4 nagymenő, aki rendszeresen szavakkal aláz, és belém köt, ha alkalma adódik rá. Sok barátom van, de népszerűtlenebb körökből. Nagyon jószívű vagyok és kedves, ugyanakkor vicces, bolondos, és érzékeny is. Komoly is tudok lenni... Nem tudom kifejteni, milyen vagyok, de maximum unszimpátiából lehetek igazán idegesítő. Legalábbis én így hiszem... Meg van például egy lány osztálytársam. 180 cm, modelltípusú, de az arcában nincs semmi különös. Csinos, én is csinos vagyok, szebb az arcom, a barátaim szerint szebb is vagyok, de mindenki őt dicséri. De ha ezt mondják, akkor miért? Ami viszont fáj, nagyon, lehet irigység, az, hogy a tanárok is elismerik. Gyerekkoromban hatalmas fájdalmat okozott nekem, hogy a tanárok mindig kivételeztek, és én mindig az utált gyerekek között voltam. Megaláztak, semmibe vettek, és kihasználták a szorgalmamat és a segítőkészségemet, lényegében csicskáztattak... én meg felnéztem rájuk... :( Soha semmiért nem dicsértek meg, másokat meg agyondicsértek. Mindig ez jut eszembe, amikor őt dicsérgetik a tanárok egyfolytában, és csak az fáj, hogy engem nem, még mindig nem, sosem. Sem a külsőmet, sem az eszemet, semmimet. Igaz, nem vagyok a legjobb formámban a lelkiállapotomnak köszönhetően, de akkor is...

Szörnyen érzem magam... és nem akarok beszélni erről senkinek, azt hiszem a barátaimnak is már eleget pampogtam erről... próbálom elhitetni velük, hogy kigyógyultam a depresszióból...

Amúgy járok ezekkel pszichológushoz, de nagyon ritkán tudok menni hozzá, és most éppen jó ideig nem fogok, addig nem akarok ilyen állapotban maradni, mert pokoli. Egyszerre vagyok elégedetlen mindenemmel, és értetlen, szomorú, reménytelen...

15/L


2012. jan. 5. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát először is ne másokkal foglalkozz, hanem önmagad fejlesztésével. Szard le, ki mit mond rád, ne akarj népszerű lenni, add önmagad, és tudd, hogy te sem vagy szarabb, mint a másik.
2012. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is így jártam sokszor, de én leszartam a csicskákat és nem vagyok depressziós és nem is voltam.

Mi a horoszkópod? Halak? mert akkor nem csodálkozom

2012. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyi! Én amolyan hülyegyerek vagyok, ezért mondom neked én: RÚGD SEGGBE ŐKET!!! ...én szeretek verekedni és nem annyiban hagyni a dolgokat... ne foglalkozz a világgal ! halgass jó hangosan zenét és napont ordítsd el magad: ÉN VAGYOK A LEGKIRÁLYABB!! , ezt ecseteld másoknak is ..lehet, hogy hülyének fognak nézni de nagyon jó érzés nem meghallani amit mások mondanak.. ráadásul! nincsenek hibáink csak alapvető különbségeink mint ember! én alapvető optimista vagyok ráadásul hülye is szóval tőlem akár az is kitelne hogy pizsibe megyek suliba! de a lényeg hogy egyél egy csokit halgass meg egy jó pörgős rock zenét és menj oda hozzájuk és mondd: Basszátok meg én vagyok itt legjobb arc!!! -nos szerintem beiratkozhanál valami kűzdő vagy csapat sportra mert az levezeti a stresszt- jah és ha már itt vagyok hadd mondjam hogy nézz animéket mer tök király One Piece, Naruto stb ..tudod aki keres az talál! :3 remélem segítettem :DDDDDD
2012. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ne búslakodj már ennyit! :)

figyi kezdem az elejétől: az hogy valaki hogy néz ki az nem lényeges ha valaki szeret (vagy barátilag vagy több) az akkor is szeret ha békává változol, egyáltalán ne foglalkozz a bizonyos "nagymenőkkel", kapják be ők belül a legromlottabbak ha másokat szekálnak hidd el azért teszik mert ők még lejjebb érzik magukat bármit is mondanak ezért keresik másban a hibát. A barátaid nem számít hogy milyen körökből vannak ha a barátod akkor lehet akárki és sokszor azok érnek többet akiknek nincs akkora szájuk. Figyelj mindig van egy kis tökéletes ( a modell alkat)akit a tanárok szeretnek le kell szarni ne érezd magad rosszul emiatt ha a nyelvekből jó vagy arra állj rá légy a legjobb és akkor mindenki elismer majd nem kell feltétlenül nyelvnek lennie sőt lennie se kell ilyennek nekem van egy hasonló barátnőm lehetetlen egy alak de nem azért a barátom mert ilyen népszerű olyan népszerű sőt kicsit flúgos is de nem érdekli hogy mit mondanak róla és magabiztos és boldog... ne érdekeljenek az ilyen nagyképű barmok, ne hagyd hogy beléd kössenek, nem kell kiverni a fogukat ha ott hagyod őket és nem veszed fel amit mondanak akkor sokkal jobban felhúzzák magukat!!! Bízz magadban!!! Csak az a baj igazán amit TE gondolsz úgy, a többiek le vannak szarva!!!

2012. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!