Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire számít? (bővebben lent)

Sztbali kérdése:

Mennyire számít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyire számít a hasznos százalék egy válasznál. Jobb válasz ha valakinek 85% körül van az arány, mint akinek 50%-nál van.
2012. jan. 6. 11:36
 1/6 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül számít, olvastam én már 50 %-ostól is értelmes, normális választ, meg 90 %-ostól is hülyeséget.
2012. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is olvastam olyant mint az első,de nagyon nagyon nagy ritkaság... szerintem sokat számít,akinek kevesebb nyilván több hülyeséget beszél,esetleg kötekedik,nem trollkodik mert az egész más,pusztán beléd köt és addig megy míg ki nem harcol egy vitát,sok ilyent láttam.
2012. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van ah az első írta, meg azt látom, h folyamatosan veszítünk a százalékainkból, egy értelmes kérdés miatt is lepontozzák az embert.
2012. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi kérdés helyett választ akartam írni
2012. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bánomisén ***** válasza:
100%

A harmadiknak igaza van. Ha egy kérdező felteszi a kérdést, hogy mi Magyarország fővárosa és te beírod válasznak, hogy Budapest, akkor is lepontoznak :-D

Ezért nincs jelentősége a százaléknak, mert vannak, akik sportból, eszetlenül nyomkodják a piros kezet, ezáltal nem reális az a százalék, ami egy-egy embernél megjelenik.

2012. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Máris jobban látok egy-két dolgot.
2012. jan. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!