Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel magyarázzátok? Félelmete...

Mivel magyarázzátok? Félelmetes. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hát az úgy volt, hogy testvéreim és az apukám nem voltak itthon csak én és az anyukám. Úgy gondoltuk ha csak ketten vagyunk itthon akkor aludjunk együtt. Anyukám hamar elaludt, de én nem tudtam. Amikor már csukódott volna le a szemem kopogást hallottam,de olyan határozottan mint amikor az ajtón kopognak, csak ez egyértelműen az ablak felől jött. Felkaptam a fejem és összenéztünk az anyukámmal,mert ő is felébredt. Kinézett az ablakon, de semmi. Felkapcsoltuk a villanyt körbe mentünk a házban kinéztünk az ajtón, de semmi. És a bejárati ajtón sem kopoghatott senki mivel a kapu be volt zárva. Nem értem.
2012. jan. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekirepült valami madár, esetleg több is.
2012. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki meg akart tréfálni. Bekopogott, majd amilyen gyorsan csak tudott, elfutott.
2012. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Hát ha valaki csak viccből kopogott az ablakon az csak úgy tudott,hogy átmászott a kerítésen a szomszédból.És a kutyánk is ugatott volna. Szóval nem nagyon lehetséges :S
2012. jan. 8. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hozzácsapódott az ablakohoz vagy az útcán volt valami csak te ugy értezted mintha az ablaknál lett volna .
2012. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy apró zajokat félálomban sokkal hangosabbnak és közelibbnek hallunk, mint amilyen valójában.Szerintem is az utcáról jöhetett, esetleg a kutyád csinált valamit az ablakotok alatt. De azért figyeljetek oda, ha valaki hülyeségből csinálna ilyet keresztre feszíteném..
2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. márc. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!