Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy vagy tényleg...

Csak én érzem úgy vagy tényleg egyre nyitottabb és bizarrabb a világ?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek és nem csak szomorú de iszonyúan megdöbbentő is számomra. Csak ámulok és bámulok mindennap.
2012. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, tök bizarr.
2012. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyitottabb, egyre több bilincset raknak ránk. Bizarr is csak annak, aki nem látja át, hogy az embereket totális rabszolgaságba akarják kényszeríteni.
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megy a népbutítás ezerrel, az biztos.
2012. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ez tetszik nektek?


Különben hány évesek vagytok mert úgy tudom csak az idősebb korosztálynak nem tetszik ez?


Szerintem azért vannak jó dolgok, de jó lenne azért ha nem minden lenne ennyire nyilvános. Ráadásul a biztonság is nagyon letudd csökkenni miatta.

2012. jan. 6. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, de fiatalabb koromban sem tetszett a dolog.
2012. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utóbbi 100 évben történtek furcsa dolgok ma is történnek furcsa dogok.De ami majd ez után jön az nem lesz semmi. Szerintem még a harmadik világháború is kitörhet, mert fogy a Föld tartaléka és az embernek egyre több nagyobb és jobb modern dolgok kellenek. Elfogynak a tartalékok és az országok egymást fogják támadni az utolsó energiaforrásokért. Íme a jövő, Nem lesz valami fényes az biztos. Én csak 13 éves vagyok, de ezt már kis korom óta így gondolom.
2012. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!