Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud jól WIKIPÉDIÁS lapot...

Ki tud jól WIKIPÉDIÁS lapot szerkeszteni? (lent)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Szeretnék csinálni egy adatlapot (pl:mint egy sztár adatlapja) egy anime figuráról, de sehogy sem sikerül egy Infoboxot készítenem amiben az alapadatok lennének! Nagyon megköszönném a segítséget! Csak meg kéne mutatni, hogy hogyan kell beírni azt a sok jelet hogy létre jöjjenek az infoboxok :D köszönöm.
2012. jan. 6. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg egy másik, hasonló oldalnak a forrását, és az alapján készítsd el.
2012. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így próbálkoztam, de nincsenek benne olyan adatok amiket én szeretnék és hiába próbáltam nem tudtam saját adatokat beleírni pl: szenszín, hajszín, természet stb... De köszi! :D
2012. jan. 6. 20:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a wikipedia.org-on akarod csinálni, vagy egy külön anime témákkal foglalkozó wikin?
2012. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A Wikipédia.org-on :D Nagyon szeretném de sehogy sem tudom! :P
2012. jan. 6. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Én régen szerkesztgettem, mondjuk oldalt nem hoztam létre önállóan. Arra figyelj, hogy ott eléggé furák az emberek, szóvak kb. mindenbe belekötnek, és leszedik azt, ami szerintük nem hasznos.
2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez a baj! Azt hittem csak én látom így az embereket! Mert nekem is mindent leszedtek ami nem volt számukra hasznos pedig egy csomó barátom örült neki. És ráadásul le is tiltottak, mert kétszer is felraktam egy oldalt! Na mindegy nem akarlak ezzel untatni mégegyszer köszi a a segítséget :D :D :D
2012. jan. 6. 20:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem untatsz, engem is tiltottak ki. :D Amúgy én nem vagyok anime rajongó, de néha szokott lenni ilyen önálló wiki oldal egy-egy sorozathoz. Tudsz ilyenről?
2012. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, de azok csak angolul vannak és a wikipedia.org-on is csak az angolon vannak fent ezek az animék :(
2012. jan. 6. 21:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy oldalt. :D Itt csinálhatsz saját wikit magyarul, olyan tartalommal, amilyet szeretnél. Csak rákattintasz a kék "wiki indítása" gombra, és már mehet is.

[link]

2012. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! Remélem tudom majd használni :D :D Ha nem akkor meg béna vagyok és így jártam :D
2012. jan. 6. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!