Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud jól WIKIPÉDIÁS lapot...

Ki tud jól WIKIPÉDIÁS lapot szerkeszteni? (lent)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Szeretnék csinálni egy adatlapot (pl:mint egy sztár adatlapja) egy anime figuráról, de sehogy sem sikerül egy Infoboxot készítenem amiben az alapadatok lennének! Nagyon megköszönném a segítséget! Csak meg kéne mutatni, hogy hogyan kell beírni azt a sok jelet hogy létre jöjjenek az infoboxok :D köszönöm.
2012. jan. 6. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még nem használtam, de kérdezhetsz, hátha tudok segíteni. Az ilyenekhez általában értek. :D Úgyis itthon unatkozok betegen. :/
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hú életmentő vagy! :D honlapokat szoktam szerkezteni de ezekhez úgy tűnik nem értek :P És jó gyógyulgatást!

Amágy én egy ilyen oldalt szerkeztettem a wikipédia.org-on de nem tetszett nekik és nem tudom mi volt a baj vele mert nem mondják meg o_o lehet hogy tényleg nem jó de nem mondják meg miért! És bocsi a tartalomért tudom nem szereted az animéket :D :D


[link]

2012. jan. 6. 21:20
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csinálok inkább egy külön honlapot csak azt nem akartam mert annyira örültem volna ha lenne A wIKIPÉDIA.ORG-ON! :D áááááá :P
2012. jan. 6. 21:34
 14/18 anonim ***** válasza:

Régebben én is sokat foglalkoztam honlapokkal, de kiestem az üzletágból. Nem az, hogy nem szeretem őket, csak nem igazán ismerem. :D Ügyes vagy, nagyon jó lett.

Na igen, olyan kár, hogy ilyen hülyék ott az emberek. :/

2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én igazából ha unatkoztam mindig csináltam egyet ha épp volt valami mániám vagy sorozat amit szerettem így már nagyon sok van :S o_O
2012. jan. 6. 22:15
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem inkább a technikai része érdekelt, mivel fiú vagyok :D Amúgy szerintem nem baj, ha jó a stílusérzéked és kreatív vagy, akkor szerencsésnek vallhatod magad.
2012. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Fiú? :D Nem gondoltam volna! :D Bocsi!

Remélem hogy jó a stílusérzékem :D

2012. jan. 6. 22:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gond... :D
2012. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!