Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zepter Zrt - Dolgozik ott...

Zepter Zrt - Dolgozik ott valaki, vagy dolgozott a közelmúltban?

Figyelt kérdés
Irodai munkának hirdették, majd a "személyes találkozón" kiderült, hogy tulajdonképpen ügynökösködni kellene, kizárólag jutalékért. Gyanús nekem ez, hogy lehet-e ezzel keresni és ha igen, akkor mennyit! TApasztalatokat várok! :) Köszi
2012. jan. 8. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Full átverés...

Megvetetnek veled valami hulladék lámpát meg hőmérőt valamennyiért.Azt mondják,hogy Te sokkal többért el tudod adni...aztán a kutyának se kell.

Nálad meg ott marad a szemét,mert nem veszik vissza hiszen átverés...

2012. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik legalább egy hónapot dolgoztak ott! Egy biztos, nem vetetnek meg veled semmit, ennyit már én is tudok, pedig még csak 1 tájékoztatón voltam :)
2012. jan. 8. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
[link] no comment
2012. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%
Két dologra reagálnék, igaz máshol olvastam. 1. hogy nem vállaljuk a nevünket, és úgy hirdetünk állásokat: [link] 2. kicsit több mint egy hónapja dolgozom a Home Art részlegen Miskolcon igaz az itteni iroda csapata a legjobb egész Magyarországon. Egyetemet végeztem de keresve sem találhattam volna jobb munkát. Aki meg 2-3 hét után feladja az meg is érdemli. Kell a fenének fix fizetéses állás, ha jutalékból annyit összeszedhetsz, amit sehol máshol. Megjegyzem már menedzser vagyok ennyi idő alatt. 3. A Zepter termékek kiváló minőségűek, nem hiába nyerjük el évente a Super brands minősítést, amihez 98%-os elégedett ügyfél körrel kell rendelkezni. Aki nem hiszi járjon utána!!! ;)
2012. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
4 kilóból nem nehéz jó lámpát gyártani... bevallom az egyik fazekam zepter, 100 rongy volt, és egy sem ér a közelébe. de a dolgozók igazi agymosott barmok. mint az utolsó.
2012. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AmonRae válasza:

Drága jó ég.

Mitől lennénk agymosott barmok.

Valamiért te is megvetted a "fazekat" és ne mondd,

hogy pisztolyt tartottunk a fejedhez.

Amit az előadó mondott, valószínűleg működő agyra talált a fejedben és kezet nyújtottál a lehetőségre.

Az "agymosás" alatt esetleg kultúrált, világos beszédet értesz, amit a mai világban már egyre kevésbbé hallani?


Üdv.

2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, meg vagytok győzve arról, hogy az alattomos eladással nincs semmi gond ( a cég kilétét eltitkoljátok, 3x kérdeztem a telefonban, hogy miféle cég hívott, hogy nyertem, nem volt hajlandó velem közölni, hogy valójában ZEPTER BEMUTATÓ), meg vagytok győzve, hogy sztk előtt 90 és halál közötti nyanyák zargatása lámpa miatt jó, és szent, és véletlenül sem gerinctelen, meg vagytok győzve, hogy a zepter a világ közepe.


és még fel vagytok háborodva, ha el vagytok zavarva az isten háta mögé.


és pont ez a fennhéjazás nem tetszik. jutalékkotorászó szerencsétlenek.


nem pont a termékekkel van baj, hanem a jutalékrendszerrel, a légkörrel, a közeggel, az agymosással (az egészséges csapatépítéssel semmi bajom nincs, de a zepter már tényleg agymosást nyom) ami kihozza minden pitiből az idiótát. mindenki elhiszi, hogy majd megváltja a világot, és talán 1000 emberből 1, aki annyira gerinctelen, hogy megéldegél belőle HOSSZÚTÁVON - kezdeti sikerek ugye nem számítanak.

2012. máj. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ősember válasza:

Én másfél hónapja vagyok ott!

1 bizniszem volt ami kb az utamat fogja fedezni...

A lényeg hogy ha pénzt akarsz keresni akkor ez nem a te helyed.

-Na mondom mindenki mond mindent róluk és csak azért is megpróbálom hátha kijön belőle valami,de nem..:(

A körülmények meg a kollégák jó fejek ,bár mindenki hülyének néz mindenkit!Mellesleg sok is van belőlük ott.:D

A lényeg hogy nem jó!

Aki meg túd ebből pénzt csinálni azt anyuka apuka eltartja.

Sajna engem nem ezáltal jönnek a számlák és a albi.költség.

Konkrétan már nincs pénzem bejárni edényes haver!

Én az orvostechnológia részlegen vagyok,lassan voltam!

Úgyhogy ha van felesleges 5kilód hogy élj amíg "befutsz" akkor van benne pénz!

Ha a túlélésért küzdesz akkor még lentebb leszel mint ahogy indultál!

2012. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!