Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e ebbol rendorsegi ugy?

Lehet-e ebbol rendorsegi ugy?

Figyelt kérdés
Setaltunk a baratnommel az utcan erre odapofatlankodott ket cigany eloszor csak beszologattak,ezzel nem nagyon foglalkoztam,de utana elkezdtek taperolni a baratnomet Ezt mar nem alltam meg,es az egyiket orrba vagtam, masikat gyomorszajon. Az a gaz , hogy amelyiket orrbavagtam annak elkezdett folyni a ver az orrabol... (harom eve boxolok ez sulyosbithatja az ugyet?) mindketto olyan 16-18 evesek lehettek.:)
2012. jan. 8. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés az,hogy ők emiatt rendőrséghez fordulnak-e(és vetetnek-e orvosi látleletet,ami bizonyítékul szolgálhat ellened) ,vagy esetleg beérik -a szemet szemért,fogat fogért elv alapján- azzal,hogy -legközelebb,amikor lehet épp egyáltalán nem is várod- leütnek hátulról egy baseball ütővel,vagy egyszerüen csak 5-en körbeállnak és elagyabugyálnak... millióféle revansot el tudok képzelni,ebből csak 1 a rendőrségi-hatósági dolog...és az a változat nagyon de nagyon civilizált lenne,és -bocs minden romától- de egy ilyen szangvínikus alakról ezt nem tudom elképzelni...
2012. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) Igaz nagyobb az eselye annak,hogy jon az egesz falka...:) akkor mostansag igyekszem kevesebbet egyedul jarkalni mert azert 2-nel tobb emberrel nemigen hiszem,hogy elbirok baratnomnek is megmondom,hogy egyedul ne nagyon maszkaljon egyedul mert akar ot is elkaphatjak..
2012. jan. 8. 00:19
 3/6 A kérdező kommentje:
-egyedul.
2012. jan. 8. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Am meg letagadod hogy ott se voltál, ennyi....
2012. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ők támadtak meg ököllel és te annál mondjuk nem használtál súlyosabb fegyvert akkor nem.

De én a te pártodon állok gratula az ilyen szemetekkel így kell bánni.Grat!

2012. jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zozi1111 válasza:

A mostani önvédelmi törvényt olvasva, semmi bajod sem lesz.

Inkább alattomos, gyáva támadásra lehetne számitani több cigány által. Attól is függ mikor törént. Ha azóta nem történt semmi, lenyelték a békát, de azt nem mondom hogy tanultak belőle.

2012. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!