Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kézenállás 1 nap alatt? (lent)

Kézenállás 1 nap alatt? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok...

az lenne a kérdésem,hogy szerintetek lehetséges lenne-e 1 nap alatt kézenállnom...(megtanulni "újra)...aztmondják, ha 1x megtanulod,sosem felejted el mint a biciklizést...

na én kb 3 éve a talajon is simán kézen tudtam állni, de azóta 1x sem próbáltam...

holnap edzőbá montda h kézen kel majd állni minden lánynak és cigánykerekezni is kell...

na én a cigánykerékről már le is mondtam, mert 1x sem próbáltam még, de a kézenállást szeretném ha tudnám legalább...felkéne "elevenítenem" az eddigi emlékeimet és újra megtanulnom kézenállni..de most elsőre 3 év után nem merek nekiugrani a talajon...holnap lesz egy Bigtest-em(angol nagy vizsga) is és arra is kell készülnöm még sajnos...és szóbeli lesz szóval sok időt elvesz..Nem tudnátok jó linket vagy magyarázatot, tanácsot adni nekem ,hogy ha elég kitartó vagyok és max csak (sajnos) 2 órát tudo rá szánni a napomból akkor elérhessem azt hogy újra sikerüljön a kézenállás?...

a falnál már próbáltam újra "felmászni" a falon a lábaimmal és megtartani magamat de azis kicsit necces ,de próbálkozok még:D

alőre is köszi a válaszokat:)


2012. jan. 8. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom, már nem aktuális a kérdés, de hogy sikerült? Gondolom, megy azért!
2012. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!