Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 17 éves diák hétköznap...

Apanacsi kérdése:

Egy 17 éves diák hétköznap mikor suli van hány éves kortól lehet kint az utcán délelött? Mert most beteg lettem de telefonkönyveket kell elosztogatnom péntekig egyrészt ezért is akarok hiányozni egy napot suliból

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 08:08
 1/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ezt nem értem, de szerintem már nem vagy tanköteles, úgyhogy csavaroghatsz. Bár nincs kizárva, hogy tévedek, vagy lemaradtam valamiről...
2012. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vérgibbon ***** válasza:
85%
Reggel 08:00 és Délután 17:30 között ha tankötelesként az utcán találnak akkor deportálnak egy átnevelő táborba ahonnan soha nem jössz ki.
2012. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vérgibbon ***** válasza:
Bakker ember nem egy banánköztársaságban élünk. kinek mi köze hozzá, hogy iskolaidőben miért nem vagy iskolában.
2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó csak én már hallottam olyanokat hírekből, hogy mikor rendőrök elkaptak lógó diákokat :S
2012. jan. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!