Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek már csak pár...

Rozsa13bela kérdése:

Szerintetek már csak pár napom van hátra? Vagy pánik beteg vagyok? 17éves fiú vagyok és félek a haláltól

Figyelt kérdés
egyszer cigis füvet szívtam és halálfélelmem volt ez nyáron történt és azóta vannak tüneteim szedek frontin meg szív erősítőt concort! és egész nap úgy vagyok hogy kisebb pánikom van pl félek a haláltól, izzad a kezem, félek hogy valami vagy valaki eljön értem,1hetente 1x mindig pontosan valós álmom van és nem tudok felkelni nem birok fel kelni azt érzem álmomban, hogy nem kapok levegőt és meg hallok, és nagy fehér fény jött az arcomba és felkeltem mindennap féllek hogy már csak párnapom van hátra a halálhoz néha erősen meg dobban a szívem, szerintetek mit jelent ez? Eljött a vég?
2012. jan. 8. 01:10
 1/9 PontAz7831 ***** válasza:
79%

szerintem csak bepánikoltál...ne izgulj emiatt :)

ui:azért irj végrendeletet...

2012. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem hulye vagy. Ezt csak bebeszeled magadnak nem lesz semmi bajod... egyszer fuves cigit szivatl? Ha egyszer nem lehet tole semmi bajod ha csak nem vagy sziv beteg,amit ketlek haverom evek ota szivja a fuves cigit es kutya baja :) DE EZT NEM AZERT MONDTAM HOGY TE IS SZIVD MERT HU DE EGESZSEGES DOLOG mert nem az foleg ha nap mint nap szivnad mint a haverom de egyszer majd o is ra fog erre jonni.. :) szoval ha nem vagy beteg es egyszer szivtal akkor nem lesz semmi bajod inkabb foglalkozz a lanyokkal es ne ezen izgulj... amugy meg minek szivtal be ha utana igy elkezdesz ezen parazni? utolag konnyu gondolkozni legalabb tobbszor nem fogsz beszivni.
2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek igazatok van ! szerintem ez csak át meneti pánik betegség ! aza baj hogy már az utcára se merrek kimeni rossz a közérzetem veszekedek apámal meg a csajommal is néha rám jön a zsibadás alig érzem a testemet köszönöm mindenkinek ez jól esett
2012. jan. 8. 01:20
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Sztem szard le, max meghalsz, nincs mitől félni, gondold végig ;)
2012. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmmm vicces vagy hallod !!! én itt élek és itt is akarok élni és sokáig akarok élni és kész de azért köszi üdv
2012. jan. 8. 02:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Énse akarok meghalni még, de ha úgy alakul akk nem fogok ezen problémázni. Tény hogy elég szar lenne, de akk már úgyis mind1, max fél percig lesz rossz, legalábbis a te verziódban.

Aki vmi súlyos betegségben hal meg és sokáig szenved annak a szar.

2012. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg pánikbetegség. Sajnos akaratlanul és váratlanul jön. Valami miatt kicsi az önbecsülésed. A jó módszer, hogy a tünetekre keress konkrét szervi bajt. Aztán vizsgáld meg, ha tényleg olyan betegséged lenne, milyen tünetek lennének még. Két perc alatt kiderül, hogy ezer egyéb bajodnak is kéne lenni. De nincs. Tehát ez egész képzelődés. Ha tartósan érzed és rettegsz, menj el a körzeti orvoshoz és kérj kivizsgálást. Az első diagnózis az lesz, hogy kutya bajod.

De foglalkozz vele, ha rád jön, mert lehetnek következményei. Ezzel nem ijesztegetni akarlak, csak azt mondom, mindennek van oka. A pániknak lelki.

Szóval a vég még odébb van, azért (addig) is meg kell küzdeni.

2012. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
idióta
2012. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ !!! és már 1x elmentem kivizsgálásra és azt mondták állitolag hogy pánik beteg vagyok és a drog váltotta ki belőlem !! de hát ez van sztem a forinttól van az egész hogy még mindig pánikolok szóval abba is hagyom a szedését köszönöm mindenkinek a segitség nyujtást üdv nekektek
2012. jan. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!