Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyi volt? Mindenki elment...

Ennyi volt? Mindenki elment aludni?

Figyelt kérdés
Unalom van Gecc
2012. jan. 11. 03:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Lehet, hogy a szomszédból írok :D :P
2012. jan. 11. 03:35
 12/19 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan szalajtott szakra jársz hogy 1-2 tétel megtanulásával átmész a vizsgákon. én fizikán tanulok részecskefizikusnak az eltén, na itt probálj meg valamit nem tudni
2012. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
elég gáz ha 2 tételt tanultál meg és átmész így. mondjuk igaz is, ebből ítélve nem tudom honnan szalajtott szakra járhatsz. én fizikán tanulok részecskefizikusnak, na itt próbálj meg valamit is nem tudni
2012. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jogra járok és elég nehéz vizsgák voltak. csak egyszerűen beleválasztottam
2012. jan. 11. 04:08
 15/19 anonim ***** válasza:
nah itt mindenki egyetemre járogat... Jól megy.
2012. jan. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van köztetek olyan aki közgazdásznak tanul?
2012. jan. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én építészetet tanultam régen, szal már meló van... De átérzem a vizsgára készülődés súlyos terheit.
2012. jan. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, 2x is elküldtem, csak úgy lefagyott a gépem..inkább mentem is tanulni tovább, lehet ez egy égi jel volt..gyakorin bármikor fenn lehetek, vizsgaidőszak meg most van:(

9-tól szurkoljatok légyszi:)

Miért kérdező, te melyik városban/faluban laksz?

Szomszédok tuti nem vagyunk, hacsak nem vagy 60 éves öreg bácsi, mert itt csak idősek laknak:D

2012. jan. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én Zalaegerszegi vagyok. Kicsi rá az esély, hogy tényleg szomszédok legyünk, mert eddig akár hányszor kérdezték gyakorin, hogy hol lakom és elmondtam, mindig mindenki azt mondta h úhh elég messze
2012. jan. 11. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!