Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fesztiválon az üres sátrat...

Fesztiválon az üres sátrat ellopják?

Figyelt kérdés
VOLT fesztiválra megyünk a párommal, ha koncert előtt felállítjuk a sátrat, és elmegyünk a koncertre, akkor a koncert alatt ellopják, vagy megrongálják? Mennyi erre az esély? Mert én úgy gondoltam hogy koncert után állítjuk fel a sátrat, párom azt mondta ez hülyeség, az éjszaka közepén sátrat állítani, úgyhogy délután állítsuk fel, aztán csatangolunk a fesztiválon, koncertzünk stb, és éjfél után már csak lefekszünk, a kész sátorba. De ezidő alatt nem teszik tönkre, nem lopják el? Sose voltam még fesztiválon, nem tudom mennyi erre az esély..
2009. máj. 25. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl valószínű,legalábbis velem még ilyen nem történt,és nem ismerek olyat akivel történt volna ilyesmi.Gondolj csak bele,hányan hagyják ott a sátrukat,tele ruhákkal/cuccokkal amíg buliznak.nem a sátorra utaznak azok akik lopni akarnak,mert sajnos olyan is van,szigeten főleg(nem is kevés),volton pár éve nem voltam már,de az egyel nyugisabb mint sziget.Szerintem ezen ne aggódj.
2009. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valoszinu, hogy ellopjak, hiszen aki kifizeti a draga jegyet, az valoszinuleg szinten bulizni fog, raadasul a satrak kornyeken mindig van valaki, igy nehez eszrevetlenul elvinni egy egesz satrat. Az mas kerdes, hogy erteket semmikepp ne hagyjatok bent, mert onnan (belulrol) mar nagyobb valoszinuseggel tunik el valami!


Erdemes egy kisebb-kozepes lakatot venni (ha a sator ajtajan 2 cipzar van), es az ajtot belakatolni.

2009. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2009. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. Én már jópárszor voltam a Szigeten egész hétre, és a sátor éjjelente zömmel üres volt, mégsem vitték el. Bár olyan már előfordult, hogy a haveromtól csórtak el egy alsógatyát :))
2009. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az üres sátrat tuti nem lopják el, ahogy már irták előttem is ha már valamit visznek, az ami a sátorban van. Egyébként én is lakattal szokom megoldani, hogy ne tudjanak elvinni semmit, de olyankor a lakatot olyan helyre kell tenni ahol nem feltünő, és kulcs legyen legalább két embernél, mert ha az egyikőtök elvesziti, akkor be tudjatok menni:)
2009. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk volt olyan Szigeten, hogy visszamentünk és a komplett sátrat elvitték. Egyszerűen nem volt ott. Valaki fogta és elvitte az egészet... Nem voltunk hülyék, hogy eltévesszük. A haveromék sátrába meg valaki besz*rt. De olyan is volt, hogy egy részeg kiscsaj eltévesztette a házszámot és levetkőzött a sátorban, elaludt, aztán mikor felkelt összeszedte magát, akkor elment, csak az övtáskáját ott hagyta. Aztán ott üvöltözött, hogy nem-e találta valki meg. Visszakapta.

De ezek nagyon eltörpülnek ahhoz képest, hogy senki sem nyúl a sátratokhoz. Mi úgy szoktunk, hogy az egész társaság egy helyre cuccol, vannak akik mennek előbb és foglalják a helyeket mindenkinek, így valaki mindig van "otthon" és feltűnik neki, ha nem közülünk valaki ólálkodik arra. Sajnos az ismeretlenek nem valószínű, hogy rájönnek, hogy nem is az lakik a sátroban, vagy nem is ismerőse annak aki ott lakik. Tehát értéket soha ne hagyjatok ott. Eldugva sem, semmit. Övtáskában akaszd magadra.

2009. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze üresen hagynánk ott a sátrat. Az nekem is eszembe jutott hogy mi van ha bexar oda valaki? Ha meg lelakatolom, feltétlezik hogy érték van benne és kézben megfogják és egy az egyben elviszik.... parás vagyok nagyon.
2009. máj. 25. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:
12:23-as vagyok. csak olyan ruhát, cipőt vigyél, amiért esetleg nem kár, ha lába kél. Az irataidat, pénzt, telefont stb mindig tartsd magadnál!!! Ha többen mentek, a sátrakat úgy állítsátok, hogy a bejáratuk egymás felé nézzen! Ha szavaidból jól veszem ki, egy éjszakáról van szó, úgyhogy semmi fölös cuccot ne vigyetek!
2009. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ketten megyünk csak, minden cuccot kintthagyunk a kocsiban, a sátrat teljesen üresen fogjuk hagyni! Csak attól tartok hogy bebrunyálnak vagy belexarnak, ha lelakatalom akkoris belebrunyálhat valami hülye felülről mert ott a szellőző :) lehet paranoiás vagyok. Vagy csak simán elviszik, üresen annyira könnyű a sátor hogy 1 kézzel megfogva is ellehet vinni.
2009. máj. 25. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon?

Még a "belakott" sátrat is ellopják a fejetek fölül,ha nem vigyáztok!

2009. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!