Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angiliaban elek van egy jo...

Angiliaban elek van egy jo baratom aki pakisztani. Lejart a vizuma most vissza kell mennie. Sokszor hallottam ha ez megtortenik, utana 10 evig nem johet vissza eu-ba! A kerdes:tenyleg igy van? Nincs mas orszag ahova nem kell vizum ill meghivassal?

Figyelt kérdés
(kerek mindenkit aki akarmilyen rosszindulatu "valaszt" illetve megjegyzest kivanna irni, kimelje meg magat es engem is!)
2012. jan. 11. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

nezd ez sajnos a következökeppen müködık:

Ha lejar a vızumod a lejarat masnapjatol kezdödöen büntetesı dıjat kell fızetnı.Ez egyszerı kezelesı költsegböl all es mınden nappal nö a büntetes összege.HOgy mennyıvel azt nem tudom megmondanı de amıkor a baratod majd megy haza akkor pontosan az utlevel ellenörzes soran fogjakneznı a vızumot,akkor latjak hogy mıkor jart le,es a pontos datum alapjan kıszamoljak a büntetest.nagyon nagy összegekröl van szazezres tetelekröl sajnos :(

Amıg a büntetest nem fızetı be nem kaphat ujra vızumot abba az orszagba,söt ujabb beutazasa elött csak a sajat hazajaban a celorszag,azaz jelen esetben Anglıa konzulatusan ıgenyelhet majd ujabb beutazası vızumot.Amıkor ıgy valakı lejart vızummal tartozkodık es elmegy haza akkor felkerül az utlevel ellenörzes soran amıkor ugye kıderül hogy a vızuma lejart no akkor felkerül egy un SIS vagyıs Schengenı Informatıon System ez egy lısta a Schengenı vızumlistanak ıs nevezık,tehat olyan mınt regen a bankoknal a BAR lısta volt.Amıkor a bünteteset majd befızetı akkor leveszık erröl a lıstarol. Sajnos csak olyan orszagokba nem kell meghıvolevel ılletve beutazası vızum amely orszagok az EU tagjaı :(

Mınden 3.orszagbelı allampolgarnak kell beutazaskor vızum..Nagyon kemeny dolgok ezek az ember csak akkor tudja meg amıkor benne van, sokan nagyon tevhıtekben vannak azt hıszık a hazassag es egyebek ezen segıtenek de nem. Tapasztalatbol ırtam amıt ırtam ...

2014. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!