Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kizáró ok mesterlövészeknél?

Kizáró ok mesterlövészeknél?

Figyelt kérdés
Na szoval 120 éves vagyok és mesterlövész akarok lenni . Elmentem dokihoz és azt mondta kel fél diopria a bal szememre , ha amerikában akarok mesterlövész lenni akkor már ki van zárva hogy bekerülök ilyen lövésznek vagy ha igen és most elkezdek szemüveget vagy kontatkt lencsét hordani akkor mire oda érek meg tud javulni a szemem ugy hogy márnem kell se szemüveg se kontaktlencse ?
2012. jan. 11. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hallod tesa, szem az nem javul szemüvegtől/kontaktlencsétől.

Csinálj lézeres szemmütétet. Attól megjavul. Csak az drága.

2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem ilyen öregen már ne vágj bele
2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bnocs 12 akartam irni , de am kontaktlencsével mért nem lehet valaki mesterlövész ? Am mért olyan fontos ha ugy is távcsőv ,el célzanak
2012. jan. 11. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a mesterlövész kitermelődik, s nem keresnek ilyen embert kívülről.
2012. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

12 éves? Mesterlövész? Amerikában? Még a magyar nyelvi (ami ha magyarnak születtél akkor roh@dt könnyű) helyesírásodban több hibát találtam mint ahány szót írtál le.Ha magyarból ilyen rosszul állsz akkor az angol nyelv hogy fog menni? És még csak az első lépcső... A mesterlövészek nem úgy keletkeznek hogy: játszottam 2 órát a CoD/BF sniper class-ával és onnantól már én vagyok a Jani... Ember, én 3 évet jártam sportlövészetre és ez alatt a 3 év alatt tanultam meg rendesen célba lőni...

A CoD/BF nem olyan mint a valóság...


"Am mért olyan fontos ha ugy is távcsőv ,el célzanak"

Mert a távcső csak egy "felnagyított képet ad" a célszál hollétéről, a látásod nem javítja vagy rontja...

2012. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őőőő az utolsónak hogy a kérdést telóról írtam + képzeld már lassan 5 éve tanulom az angolt és megy is ! AMugy nem rtem az ilyen embereket hogy ennyi sincs benük hogy normális és nem ilyen lehengerlő megalázó szöveget nyom ide ! Az előzőeknek köszi ! JA és kibeszélt itt a cod/bf-ről ? hát te !
2012. márc. 21. 13:26
 7/10 Solonariwan válasza:
Sztem ideje meghalnod.
2012. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jó... még csak úgy viccből megkérdezném:

1.) Hogy szándékozol Amerikába kimenni?

2.) Tudsz a fegyverekről egyáltalán valamit?(mielőtt azt mondanád hogy igen, gondolkozz el rajta hogy amit jelenleg tudsz, az soknak számít-e?)

3.) 12 éves vagy...5 éve tanulod az angolt... Milyen jómódú családból jöttél te hogy 7 évesen idegennyelvet tanulsz?

4.)Miért nem jó neked a honvédelem, miért akarsz kimenni Amcsiba?

5.)A mesterlövészeknek nem csak jó szem kell... fizika is... NEM FIZIKAI ERŐNLÉT!!! Fizika... ha az 5-ös érdemjegyet nem kapod meg belőle ilyen fiatalon.(ÁLt.Isk-ban)Akkor középsuliban és fősulin hogy fogsz túlélni?

6.) Miért akarsz Mesterlövész lenni?

7.) Tudsz egyáltalán valamit is a mesterlövészekről? És ha tudsz írjad már le hogy honnan, legyél szíves... Könyvekből? Ismeretterjesztő/dokumentum filmekből?

8.)Tudod hogy miket kéne végrehajtanod? Embert ölni hidd el... Eltervezed magadban..több mint 5 évig hogy igenis lebírnál lőni egy embert... Elérsz ahhoz az alkalomhoz ahol Muszáj megtenned ezt a lépést, de NEM FOGOD TUDNI MEGTENNI! Hidd el, nem menne...Nem azért mert így ítéllek meg, hanem azért mert az emberek kurv@ nagy többsége (több mint 99%-a nem képes parancsra ölni)

Nem azért írtam olyasmiket mert még gyerek vagy hanem azért mert ilyen idős korodban már katonásdit akarod játszani.


Ui.: Ha találtok az irományomban helyesírási hibát, elnézést. Már nem volt kedvem végigfutni az egészen csakhogy ellenőrizzem.

2012. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tivagytok már szemetek velee!! Nyogodtan váltsd valóra az állmod én 16 éves vagyok ,de a mafiában látom a jövőm ha te ebben akkor hajrá..én már az orosznyelvet szorgalomból megtanultam.:) csak szorgalomból amugy angolos vagyok :)
2013. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem lehetsz mesterlövész, gondolj bele hogy egy nagy akció közben vagy és kiesik a kontaktlencséd.. miattad lelövik a társad mert nem láttad.. ez csak egy példa volt, de nagyon jó példa
2013. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!