Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van ekkora onbizalomhian...

Miert van ekkora onbizalomhianyom? Es mert vagyok negativ?

Figyelt kérdés

Par eve kezdodott h egyre jobban kezdett erdekelni h mit mondanak masok rolam 17 vagyok magas tipus de vekonyabb alkat. Nincs valami mely hangom szemuveget is hordok bar csak akkor ha nagyon muszaj az arcom is gyerekes es nemtudom miert de.. Regebben jo tanulo voltam mostanra pedig annyira ellustultam es vmiert mar nem erdekel a dolog. Ugy erzem h senkinek se felelek met magamnak vegkepp nem. Ugy erzem h senki se tisztel csak leneznek es Barki beszelhet ugy velem mint egy csicskaval ..... Mostani idokbe elege depresszios lettem nem jarok szinte sehova semmi buli meg haverokkal se logok csak ulok a gep elott mert ilyenkor ugy erzem csak en parancsolok..... Nem erzem azt h valaki egyaltalan kedvelne pedig sok ismerosom van de megse azok a baratok akiknek barmit eltudsz mondani es naponta talalkoznatok. Semmi ertelme az eletemnek napi szintek gondolok a halalra h barcsak ne elnek ..vannak persze boldog pillanatok az eletembe de ritkan es nem vagyok valami vallasos de nemtudom miert de neha beszelek istenhez es kerem vegye el az eletemet vagy tegye jobba az eletemet :'(((

nincs miert elnem es tudom h sokan vannak igy de ok h tudjak feldolgozni mert en.sehogy.. Lehet az lenne a legjobb h bedrogoznek nagyon amit meg sose tettem de legalabb veetvetnek ennek a szar eletemnek


2012. jan. 11. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

:) még csak 17 vagy.Lesz ez még jobb is!

Sok idő van még elötted,és ezeket egyaránt jóval és rosszal is el kell töltened.

Nekem mondjuk 18 éves koromig nem volt igazi barátom.

Jegyezz meg valamit ,ha hagyod magad hogy úgy beszélnek veled mint egy csicskával akkor úgy is fognak kezelni.Ha ilyen van erényesen szólj vissza az illetőnek hogy ezt most fejezze be.

Ami most a te dolgod hogy a jövődre gondolj!Ne ba zd el!!!

Én is ugyanígy ellustultam az lett a vége hogy 2szer buktam és egy évet halasztottam majd esti iskolákban munka mellett érettségiztem és szakmákat tanultam hogy legyen belőlem valaki.Tudod az a helyzet hogy 26 vagyok és nemtudok semmit sem az életemből felmutatni ,nincs spórólt pénzem semmire,míg azok az osztálytársak akik végigvitték elsőre a sulit,már 1-2 milliót félre tudtak spórolni(mert a fizetésük is több volt az enyémnél).

Nekem amim van most van egy döglött kocsim és egy döglött motorom és kész.Így akarod Te is végezni?

Döntsed el ha nagy leszel milyen munkát csinálnál szívesen ,menj el és érd el a céljaid,mindig legyen valami cél kitűzve eléd aztán éld az életet!

Üdv!

2012. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tűnik, de sztem kezdjél el edzeni. Egyrészt kellemesen elfáradsz, másrészt a kemény mozgás boldogsághormonokat szabadít fel, harmadrészt a növekvő erőnlét a férfinál növekvő önbizalmat is jelent. Bár ha tényleg ilyen gyík vagy, úgyse fogadod meg a tanácsom.
2012. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :)

Eleg regen irtad ki ezt a kérdést, nem tudom, hogy eszre fogod e venni ezt a hozzászólást.

Ha eszreveszed, akkor kerlek irj nekem privátba, higy mi van veled, mert nagyon hasonlo helyzetbe vagyok, es szeretnem tudni, hogy lesz e jobb.:(

2016. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!