Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az orvos fog adni igazolást?

Az orvos fog adni igazolást?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasam és nem akartam elmenni az orvoshoz, mert feleslegesnek éreztem emiatt - suliba meg nyilván nem akartam így bemenni. Anya nem tudja leigazolni. Az orvos lefogja a tegnapi napomat?
2012. jan. 12. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg valószínűleg nem.
2012. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ha megmondjátok neki hogy tegnap sem voltál iskolában , valószínű ki fog akadni hogy miért nem tagnap mentél el hozzá , én is jártam már így.
2012. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendes az orvos és jó viszonyban vagy vele akkor simán leigazolja. Nekem régebben volt olyan, hogy egyik héten nem mentem be az iskolába és csak pénteken mentem orvoshoz igazolásért.
2012. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy féltél elmenni nehogy az úton is rád jöjjön annyira ment a hasad. Szerintem fog adni.


Tőlem mindig megkérdi hogy voltam e előző nap suliba ha betegen megyek oda.

2012. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!