Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan lánynak néznek,...

Állandóan lánynak néznek, pedig fiú vagyok! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Hosszú a hajam, amit nem akarok levágatni, emiatt is lánynak néznek. Nem öltözködök lányosan, csak a körmöm van kifestve feketére és a szememen is fekete festék van. Nem hiszem, hogy ez lányossá tehetne egy embert. Mit tegyek, hogy ne nézzenek lánynak? Hiába verem meg azokat, akik annak néznek, már egyre többet gúnyolódnak velem és az idegeimre megy.

ÉN FIÚ VAGYOK ÉS NEM LÁNY!


2012. jan. 13. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Ha már megjött az eszed, akkor nem neked, de minden ilyennek! Összegezzünk!

1. Hosszú hajad van, amit lehet férfiasan hordani pl. Radics Peti ahogy hordja.

2. Sminkelsz, aminek nincs se eleje, se vége, se közepe. Nekem is régebben hosszú hajam volt, de eszembe nem juttt volna még csak púderezni sem. Ez a lányosság egyik fő szimbóluma.

3. Olyan vagy mint egy kopasz macska, tehát a bordád vastagabb, mint az izmod.

4. Nyivákolsz mint nem is egy lány, hanem mint egy 5 éves kislány aki nem kapott sellő barbit a nyuszitól.


Nézz magadra... Engem is néztek lánynak mert lányos arcom volt, mert még fiatalka voltam és háááát lányosabb volt az arcom, amihez hordtam egy Bitlisz frizkót (sőt annál is hosszabbat), mert akkoriban ilyen liberális voltam és ráerősített az arcomba, valamint nem is vetekedtem Pumped Gaboval a testalkatomat illetően.

2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!