Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szöktetek már el otthonról,...

Szöktetek már el otthonról, világot látni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Mára úgy gondolom túl sok korlát van körülöttem, amit részben én, részben a feletteseim (szüleim,pedagógusaim) állítottak fel.

Volt közületek valaki, aki volt olyan bátor, hogy azt mondja elege van a monoton szürke napokból, A napi teendőkből é elindul tudatlanul a nagyvilágba? Ha nem is 'örökre', de körülnézni?

Nem érdekelnek a negatív vélemények, s azok a vélemények sem, amelyekben baromságnak tartjátok a mai kor hippijeit.

Aki fiatalon nem mert szökni, az felnőtt korlátokkal.

De hol vannak a merész emberek? Akiket érdekelt/érdekel a világ és szabadok szeretnének lenni?

Ti, hogy léptetek?


2012. jan. 13. 18:54
 1/2 prokov válasza:
Igen..én már szöktem meg...igaz akkor még csak két éves voltam...de mivel te már "komoly"felnőtt emberke vagy,minek szökni??Ha úgy gondolod,nyomaszt a felelősség,akkor nyugodtan tedd azt amit akarsz!És persze ne érdekeljen,hogy esetleg ezzel a tetteddel másokon átgázolsz..ááá...majd rájössz,hogy milyen jó dolgod van...bár csak én lehetnék újra 18 éves....Istenem...kiforgatnám a világot a négysarkából:)Egy kicsit gondolozz el....mit ennél?Miből?Ki véd meg,ha valami baj van?Szerintem ezen azért el kellene gondolkodni....de ez csak tanács...felnőtt ember vagy:)
2012. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem, de nem lenne rossz, csak nincs pénz. meg én még nem fejeztem be a középiskolát, de amint befejeztem, elhúzok itthonról, mindegy hova csak messze innen.
2012. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!