Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Légfegyvert ki lehet fúrni,...

Légfegyvert ki lehet fúrni, úgy hogy éles lőszer mennyen bele vagy meglehet úgy csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mért?
2012. jan. 13. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:

meg lehet csinálni de házilag nem.

hacsak nincs otthon egy komoly esztergályos műhelyed, és persze érteni is kell hozzá.

2012. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem,akkor téleg meglehet azt hittem csak engem hülyitenek
2012. jan. 13. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy légfegyver nincs olyan erős anyagból, hogy elviselje egy éles lőszer energiáját. Ha valahogy bele tudnád tenni és el tudnád sütni, szétrobbanna. Persze ahhoz, hogy ezt megcsináld, gyakorlatilag a komplett fegyvert át kéne építened, hisz az elsütő mechanizmus nem is hasonlít arra, ami egy éles töltény elsütéséhez kell, és a többi, és a többi.
2012. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elöző válaszoló vagyok teljesen igazad van, olyan szinten át kellene variálni a fegyvert hogy az már nem légfegyver lenne többé.
2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan felejtsd el!!! A légpuska gyenge és a fél fejeddel robbanna,felfúrva vékony a cső fala! Másik: éles lőfegyver engedély nélküli birtoklása bűncselekmény!!! Még a kérdésedet is tüntesd el!!! (és gyakorold a HEJESÍRÁST IS!!!)

Ffi/37

2012. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:
A fatartóban buheráltuk. De azután már nem légfegyver volt. A BTK gondol rá.
2012. jan. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 glock21 válasza:
"Téleg" 15éves pattanásos iskolakerülő lehetsz.
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
degogy nem lehet...hagy ne részletezzem, hogy hogyan! nem kell hozzá nagy ész megcsinálni-csináltatni, persze a törvény bünteti!!! csak a csövet kell gépmülyebe vinni és a megadott kispuska löszerhez furni,de csakis kis kaliber jöhet szóba, pl 22, nem is kell sokat furni az 5,5ös légpuskát a többi gyerek játék... ezzel nem buzditani akarok senkit, félre értés ne essék, csak igenis meglehet csinálni ha valaki olyan örült!
2014. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!