Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőim mind elmennek...

A barátnőim mind elmennek külföldre vagy elköltöznek! Nem akarok önző lenni, de mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm azt tervezi, hogy elköltözik a párjával vagy külföldre vagy az ország másik felébe...:( de tényleg, azok a barátnőim, akikkel együtt nőttem fel...teljesen egyedül maradok, mert én még nem találtam senkit, de nagyon szerencsétlen vagyok ilyen téren, szóval azt hiszem, egyedül maradok :( mit tehetnék? Örülök, hogy boldogok, csak velem mi lesz? Eléggé kétségbe vagyok esve. Mindenki építi az életét, én meg magányos maradok.


23L


2012. jan. 14. 14:38
 1/2 anonim válasza:

Figyelj,Nem tudsz mit tenni,ha így döntöttek ezt ők Tudják ezt el kell fogadni.

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok csak kicsit más: engem barátnőőm hagyott el 2 hónapja és nem tudom mi lesz velem,mert én csak őt szeretem,jó ő is engem,csak mint barátot.

2012. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Új barátokat kell keressél. Ha tényleg jó barátok, akkor a neten tarthatjátok a kapcsolatot, és ha ritkán is, találkozhattok, elutazhatsz hozzájuk.
2012. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!