Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez kémia órán?

MP kérdése:

Miért van ez kémia órán?

Figyelt kérdés
Megtanultam a leckét,szépen feleltem (bár nem mindent tudtam,de azért egy négyesre tudtam az anyagot) és kettest kaptam...az egyik osztálytársam,aki semmit se tanult,csak bólogatott négyest kapott.Ez most hogy van?O.o
2012. jan. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak a való életre nevel. Sajnos ez van a nagyvilágban. Mondhatnám, hogy szokj hozzá, de ez nagyonnagyon sokáig zavarni fog.

Így működik majd az állásra jelentkezésnél és a munkahelyen is, ahol elvégzed a tőled 100x hülyébb Icuka dolgát is, a magadé mellett, és Icukát dicsérik meg és díjazzák.

Hmmm, ez a folyamat már a suliban elkezdődik. Ennek voltál részese....

2012. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 14. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan sokszor!
2012. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarból milyen jegyeid vannak?
2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos a másik felelő szimpibb volt neki. Sokszor van ilyen , hogy a jegyek adása pofára megy. Az ilyen tanárt ki kéne rúgni!
2012. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létező gyakorlat az is, amikor a tanár a diák képességeihez képest osztályoz. Így lehet az, hogy sík hülye gyereknek hármast ad a 2×7=15-re, s ugyanezzel jutalmazza a jó matekos dolgozatát, mert egy integrálszámításban az egyenlőségjelet csúnyán írta.
2012. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!