Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vámpírnaplók 3. évad 11....

A vámpírnaplók 3. évad 11. részének a végén bejön valami új lény? Vagy mire gondoltak amikor feküdt ott az a hibrid és egy karó volt a szívében? O. o És amúgy szerintetek Klausnak bejön a Caroline?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
az új lényről nemtudok, viszont az a hír járja,hogy Klausnak megakad valakin a szeme, és hogy a választottja nem igazán akarja beadni a derekát neki,dehát Klaus elég idős, hogy türelmes legyen.. és a 11. rész alapján a Klaus&Caroline páros sincs kizárva :D meg láttam 1 képet ahol vmi ünnepségen táncolnak :) és eddig nem is gondoltam, hogy Klaus valakibe beleszeret, de mostmár kíváncsi vagyok, hogy mi sülne ki belőle.. de akár ez lehet csak egy jó húzás Klaustól, hogy sakkban tarthassa Elenát Carolinenal.. =)
2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem lehet hogy tényleg bejön a Klausnak, de szerintem azért is kell neki, hogy lehet hogy elmondaná neki Caroline, ha összejönnek, hogy hol vannak a koporsók.. Szóval lehet hogy csak taktikázik Klaus.
2012. jan. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!