Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek repülő autót?

Vennétek repülő autót?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 14. 05:56
 1/7 anonim válasza:
af földön se tudtok baleset nélkül vezetni..
2011. dec. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én antigravitációs gépet vennék, ha nem titkos raktárakban rejtegetnék őket!
2011. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem vennék ilyen sz@rt
2011. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Gondolom irreálisan drága :)

Ha nem számítana a pénz, talán. Persze akkor is kérdés hogy mennyire működőképes a dolog (most itt nem arra gondolok hogy az autó ténleg repül-e.). Mert hiába tud repülni, ha nincsenek akkora helyek ahol fel le tudnál vele szállni, akkor nem sokat ér (pl. hiába mennék a deák térre ott használhatatlan...).


Ebben a cégben meg eleve nem bíznék. Legalább egy rendes videót tegyenek fel, mint ez itt:

http://www.youtube.com/watch?v=smGmrpn2Vrk

Meg ügye felmerülnek olyan kérdések hogy mennyi a kocsi üzemben a max. sebesség, mennyit tud menni egy tankkal, stb...

2011. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 06:26


Azt elhiszem, mivel még egy fél mondatot se tudsz leírni helyesen!

2011. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez túl nagy kompromisszumnak tűnik. Szeretem az autókat, a munkám a repülőkhöz köt(-ött amíg fel nem mondtam nemrég), azért elég sok az eltérés, akár kezelésben, akár karbantartásban, nem beszélve az eltérő építési célokról, ami miatt autónak sem tökéletes és repülőnek sem.
2011. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze!
2011. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!