Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autót érdemes venni? A...

Milyen autót érdemes venni? A plafon 900e forint.

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a régi Golfomat, de fogalmam sincs, hogy mi legyen belőle. Olyan autót keresek, ami nem is túl kicsi, nem is túl nagy. Férjek el benne a 190 centimmel, de mögém is tudjon beülni még egy ember. Fogyasztásra 6,5-7 liter átlagban már egész jó, az még belefér. Az sem baj, hogy ha hozzá kell nyúlni, akkor nem kell rákölteni a gatyámat is.

Leginkább rövid távokat megyek vele, napi szinten, de ha suliba kell mennem, akkor megvan a 100 km oda és vissza. Plusz barátnőm is messzebb lakik, cirka 90-100 km-re tőlem. Egy kis erőtartalék sem ártana.

Kia Rio, Fiat Stilo, és Toyota Yaris eddig olyan, ami érdekelt. Esetleg egy Suzuki Swift, de attól azért kicsit ódzkodom. Amennyire én ismerem (van egy a háznál belőle) elég igénytelen, motorikusan rohadt jó, pörgős, nem túl kicsi, de ha 70-el csattanok egyet, akkor elképzelhető, hogy ugrik egy lábam...

Szóval akkor várom a válaszokat, elsősorban autótulajdonosoktól.


2012. jan. 15. 12:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem, hogy évjáratra 2001-2002 fölött érdekelne.
2012. jan. 15. 12:41
 2/3 anonim válasza:

Skoda Octavia vagy Fabia (Mindkettő megbízható)


Ár Érték arány a legjobb! :)

2012. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dettyke23 válasza:
szia írtam privát üzetenet!
2013. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!