Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Punkok ti mennyire tudtok...

Punkok ti mennyire tudtok Angolul?

Figyelt kérdés
Punkok amit halgattok zenéket pl: Exploited,Discharge,U.K. SUBS és a többi angol nyelvű zenéknek értitek a szövegét ? Értitek hogy miről énekelnek ? Én sajnos nem beszélek angolul így nem értek semmit abból amit énekelnek.Max ha a szöveget lefordítom.Ti is így vagytok vele ?
2012. jan. 15. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hallgatok Magyart is.

De az eredeti Punk zenéhez ragaszkodom.Csak nem értem nem tudom lefordítani hogy mit énekelnek.Így csak azt tudom hogy mi a szám címe és annak mi a lényege miről szól.De viszont mondatonként nem tudom

2012. jan. 15. 14:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első linkelt zenéd tetszik :) valamennyire még rám is illik.Csak én nem iszok meg nem drogozok mert nem vagyok 18
2012. jan. 15. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
de nem is kötelezö ..de jo szám nagyon pörgös :P Én imádom
2012. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem kötelező persze.Meg hát nem oclsó dolog a drog sem,piac sem ezért nem is csinálom 1ket sem
2012. jan. 15. 14:36
 6/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=IuocFVXo0iQ


Na ez ilyen Punkok a példaképeim.

2012. jan. 15. 14:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah és amit a videóba beszélnek nem tudsz valami programot ahol le lehet fodítani ?
2012. jan. 15. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Eléggé jól. Ezekkel próbálkozz, bár gyakorta írnak hülyeségeket (több értelmű szavak, nehezen fordítható kifejezések, szlengek miatt)


[link]

[link]

2012. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hallgatok Magyart is.

De az eredeti Punk zenéhez ragaszkodom"


Hát eredeti punk van magyarban is, ami talán még öszintébb is, mint bármelyik külföldi zenekar.. demokráciában lázadozni a rendszer ellen számomra kicsit mindig nevetséges volt.

Persze a 70-es, 80-as években kell keresgélni, nem a mostaniakban:

Cpg, ETA, QSS, 88-as Csoport, Trottel, Kretens, Modells, hogy csak néhányat emlitsek.

2012. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát vannak számok, amik annyira zúzósak, hogy már nem értem teljes egészében a szöveget, de olyankor egyszer-kétszer elolvasom a szöveget és akkor már megy, főleg hogy ha megtetszik egy szám, körbe-körbe azt hallgatom, egészen addig amíg meg nem utálom :D

De a legtöbb számnak értem a szövegét. Mondjuk hát mit ne mondjak, elég jól beszélem az angolt. Olykor jobban, mint a saját anyanyelvemet :D

2013. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!