Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a vadhússal?

Mit kezdjek a vadhússal?

Figyelt kérdés
Be volt nőve a körmöm. Hálstennek ki tudtam vágni de vadhús keletkezett. Nem fáj, csak ha intenzívebb erőhatás éri(pl:rálépnek, belerúgok vmibe).Nem akarok dokihoz menni mert a múltkor is azt mondta hogy ad érzéstelenítőt és akkor majd nem fáj, de olyan volt mikor kivágta mintha nem is kaptam volta szurit.Most egyenlőre házi praktikákkal gyógyítanék. Csak ha nem múlik el fordulnék orvoshoz. Ismertek ilyen otthoni gyógymódokat?

2012. jan. 15. 18:16
 1/6 Jack Jonson ***** válasza:
77%

[link]

szerintem így nagyon jó

2012. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jack Jonson ***** válasza:

bocs nem olvastam el a többit

hát fordulj inkább orvoshoz

2012. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vacakolj vele menj el sebészetre mert a gyulladás káros a lábad többi részére is. Én is így voltam vele házilag próbáltam rendbetenni, de már a combom is fájt, így végül csak sebész lett a vége. Azóta is gyengébb az a lábam, gyakran fáj.
2012. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az első válasz nagy poén volt!
2012. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.(az elsőt is:))
2012. jan. 16. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Sírok az elsőn
2017. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!