Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi mese. Mi a címe?

Bencesz10 kérdése:

Régi mese. Mi a címe?

Figyelt kérdés
Ez a mese már nagyon régi. Két süniről szólt akik testvérek voltak. Nem tudom a címét sajnos. Annyira emlékszem, hogy a szomszéduk egy harkály volt, aki állandóan köntösben volt. A sünik nagybátyja pedig kicsit különc, de nagyon szerethető sün volt. A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. jan. 15. 21:43
1 2
 1/12 anonim válasza:

Sün Balázs?

Ezt nézd meg, hátha itt megtalálod:

[link]

2012. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megtaláltad azóta mert énis ezt keresem ezeréve még a minimaxon adták régen :/ ?
2012. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hali! Itt is egy ötlet! Marci és Zsuzsi a testvérek, Zsuzsinak zöld haja van, van békájuk Fifi, van egy szemüveges bagolybarátjuk is:)


Tüskeböki és pajtásai? :D

2012. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ezazzz imádlak utolsó :D ááááááááá dejóóóó most azon szenvedek hogy valahonnét letöltsem erre van ötleted?

egyébként most úgy felháborodtam éppen régi meséket kereső pillanataimat élem és annyi jó mesét nem adnak le pl elhagyatott játékok, repülő bocsok stb..

2012. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Még nem néztem végig őket, de van itt rengeteg más: )

2012. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze énis kerestem googléba mindenhol csak a fórumos hozzászólások vannak, hogy nekik is kellene :/
2012. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az tele van vidivel, ha jobban megnézed! Az összesnél van! :)
2012. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen tele van de sehol sincs közötte ez a Sünis vagy ha ennyire vak vagyok akkor légyszi pontos linket adj hozzá!
2012. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, mondom, hogy még nem néztem végig :D Ha van fönt neten, akkor kutatómunkával bárki meg tudja találni:) De lehet hogy majd keresek részeket na! :D
2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jóóóóóóóó egyébként mivel mindent átnéztem úgy tűnik sehol sincs fent még "Mecky family" megnevezéssel sem ha több szerencsével jársz majd igen megértettem h majd egyszer utána nézel- ami nem most lesz szóval nem is zaklatlak tovább- akkor szólj.
2012. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!