Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbocsájt nekem egy napon?

Megbocsájt nekem egy napon?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátommal nemrég megszakadt a kapcsolat, elsősorban az én hibámból, mert tulságosan függtem tőle, mindig tudni akartam mit csinál. Durván összekaptunk és nem beszélünk most, pedig szinte minden héten összefutottunk egyszer legalább és sokmindenben számíthattunk egymásra, ha valami bántotta, mindig nekem öntötte ki a szívét.

Ha megváltozom, helyrehozhatom még ezt a kapcsolatot? most egy ideig jobb, ha nem keresem, mert csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez, de ha egy , vagy két év mulva írok neki, vajon hogyan fog reagálni? Lehetünk még valaha barátok?


2012. jan. 16. 11:38
1 2
 1/16 Darkkingdom ***** válasza:

Én azt mondom neked hogy ne várj annyit!Várj egy hetet,mond neki hog yátgondoltad a dolgokat és nem akartad bántani ne haragudjon rád,mondod hogy visszább veszel,csak örültél hogy jó barátok vagytok...ennyi és haő is barátnak tart ennyi elég lessz ahoz hogy újra jó legyen akapcsolat!


(Ha vársz 2 évet akkor islehet még,de minél tovább vársz annál inkább eltüntök egymás "Életéből" Új kapcsolatokat alakit ki az ember és lehet megbocsájt de akkor már nme lesztek olyna barátok,mintha most helyre hozo 1-2 héten belül!

2012. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nézd, én többször is probáltam már tőle bocsánatot kérni, de gyereksen álltam hozzá és az agyára mentem. Hidd el nekem, hogy nem véletlenül írom azt, hogy mi lesz egy vagy két év múlva, mert télleg csunya dolgokat vágtunk egymás fejéhez és komolyan meg kell változnom, hogy írhassak neki ujra...

ha most írnék neki, nem venne komolyan, mert ennyi idő alatt nem lehet megváltozni.

Egyszóval ez már nem hozható helyre pár hét alatt, legalább egy év kell.

Pontosan tudom, hogy az ember új kapcsolatokat hozhat létre, de az nem feltétlenül zárja ki azt, hogyha előkerül egy régi barát, aki megbánta amit anno tett, ne érdemelhetne újra esélyt.

Összegezve a probléma nem oldható meg, amíg meg nem változom. Ezt pontosan tudom.

2012. jan. 16. 11:58
 3/16 anonim válasza:
Nézz a szemébe és úgy mondjad neki hogy megbántad! Amúgy igazat adok az első válaszolónak. Minél többet vársz annál rosszabb lesz, és el fog felejtődni az hogy milyen nagy barátok is voltatok. Ha igaz barát, akkor megbocsájt neked!
2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem értitek még mindig....

Nem akar találkozni velem most egy darabig és zavarta, hogy már minden héten ostromoltam bocsánatkérő levelekkel...

itt már nincs mit tenni, várnom kell, csak az idő segíthet, vagy ő sem, de ez a közeljövőben nem megoldható az tuti, idő kell...

Minden ember más, ti ugy látom hamar meg tudtok bocsájtani, de ő nem, ő haragtartó típus. Ez van.

2012. jan. 16. 12:29
 5/16 Darkkingdom ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!!Isten bizony,nem rosszindulatból mondom!De ha legjobb barátok vagytok,mostmár voltatok (Vagy legalábbis annak mondtátok magatok) akkor mi az hogy haragtartó?


Csak hogy értsd ha a legjobb barátom valaki és sülve főve együttvagyunk..akármennyire összeveszek vele nem szarom le afejét és maradok vele haragba hogy egy év múlva békülök csak ki!Az ilyen nem barát,vagy ő nem is tekintett annka téged eddig sem!Mert aziagzi jó barátot nme zavarja ha vele akarsz lenni és érdeklődsz iránta,hanem még hiányzik is neki ha nem hívod vagy nem bezséltek!


(Semmi rosszindulatból kérdezem,hogy hány évesek vagytok a barátoddal?)

2012. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nézd, neki sajátos természete van...

magával szemben nagyon érzékeny. ezt nehéz egy kívülállónak megérteni és teljesen igazad is van, hogy nem érted.

Ha ő megharagszik valakire, akkor megharagszik, legyen az apróság, de sok idő mire tullép rajta.

részemről barátság volt és részéről is, de neki egy ilyen elég ahoz, hogy egy darabig megszakítsa a kapcsolatot bárkivel, mert rendkívül érzékeny magával szemben.

Ő sosem fogja neked azt mondani, vagy írni, hogy nah jó nem haragszom, meg nagyon hiányoztál...

neki csak az a lényeg, hogy jol ellegyen emberekkel, de amint valami bibi van, simán el tudja egy időre dobni a másikat, bármennyire is puszipajtások voltak....

2012. jan. 16. 12:45
 7/16 anonim válasza:

de látom te sem érted amit mi akarunk mondani neked, egy igaz barátnak nem kell egy év hogy megbékéljen a lelki világa. Egy hét is sok lenne hogy megbocsájtson. Vagyis a lényeg, ez minden csak nem az igaz barátod, sose volt az. Csak sok volt a hasonlóság köztetek és tartott össze titeket mint egy "igaz barátokat"


Üdv. Roláj (második kommentelő)

2012. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jártam én is így és azóta se beszéltünk, azt se tudom mi lett vele :(

Ennek már vagy 5 éve :(

2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

értelek én titeket.

De a fő baj az, hogy ő csak azt gondolja, hogy valaki a barátja, mert amint az illető valamit elkövet, képes eldobni azonnal.

Akkor nem bennem van a hiba, hanem benne, mert ő képtelen kitartani bármelyik barátja mellett.

2012. jan. 16. 13:21
 10/16 anonim válasza:

"képtelen kitartani bármelyik barátja mellett" ?

És akkor most én kérdezlek, kell neked ilyen "barát"? Ha valami bajba vagy akkor már kapásból nem számíthatsz rá!

2012. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!