Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezeket beleírhatom az önéletra...

Ezeket beleírhatom az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most úgy alakul, hogy szeptemberig melózni akarok, mivel akkor kezdek szakmát tanulni így az érettségi után. Egy két kérdésem lenne az önéletrajzzal kapcsolatban, pl: van a nyelvtudás. Utána én ezt beírtam: Angol – alap (A2-érettségi). Ez így jó? A másik, hogy mögé lehet írni például ilyet zárójelben: "folyamatosan bővülő"?

A másik: nekem 4 év szakközép alatt végig volt műszaki alapozás. Én beírtam az egyéb jártasságok után így: Műszaki alapképzéssel szerzett ismeretek: és itt felsoroltam, hogy tolómérő használata, stb.... Ez így jó? Előre is köszi! 20/f


2012. jan. 16. 14:53
 1/1 tetris ***** válasza:
Munkaerőpiacon minden kis tudásmorzsa előnyödre döntheti el a mérleg nyelvét. Szerintem igen, írj bele mindent, ami olyan tudás, ami több, mint az átlag.
2012. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!