Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek be venné ezt a...

Szerintetek be venné ezt a doki ezt a szitut mert lógni kellene?

Figyelt kérdés
Az van hogy pénteken nem tudtam be menni suliba mert görcsöltem és ezért hétfőn el mentem dokihoz mert ugye hétvégén nincs és azt mondtam neki h elkaptam ezt a Hányás-hasmenéses vírust és a doki keddig írt ki és holnap mennem kellene de én meg egész héten itthon szeretnék maradni de kb ez az egész betegség le megy 4-5 nap alatt ezért írt ki eddig szeritetek be venné azt ha vissza mennék holnap reggel hogy "be mentem suliba első 2-3 órára" de közbe nem is de azért suli táskával be állítok és azt mondom h nagyon szédülök mert nem ettem mert féltem hogy hasmenésem lesz de így is az volt és előző este be is lázasodtam...38 fokos lázam volt szerintetek vagy valami ötlet? mert félek hogy beküldene béltükrözésbe vagy akármire is és kiderülne hogy kamu az egész ..és szerintetek be e küldene? help köszii 17/L
2012. jan. 17. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A háziorvosodnak nem kéne hazudnod!

Lehet hogy kiír téged ha szépen megkéred.

Az emberek sokkal rosszabbul veszik ha hazudnak nekik és tudod a doktorok sem hülyék!

Ha elkezdesz mindenféle kitalált dologgal hülyíteni akkor tuti végbéltükrözés lesz belőle(mosással) :)

Na figyú ,szerintem nem nagy cucc suliba járni,Én nem tagadom hogy rég túl vagyok rajta,söt 2xer is buktam majd kihagytam, egy évet és egy érettségit és egy szakmát estin tettem le,és még egy szakmát munkanélkülin.

Én mindig is halálra melózom magam,szal ha lehetne választani akkor örömmel ülnék vissza az iskolapadba.Tudod míg iskolás vagy addig nincsen rajtad semmi felelőség,csak saját jövődért felelsz,nem kell gondoskodni másokról,a havi fizetésed nem számlákra költöd.Tudod Én utólag nagyon bánom hogy hanyaq voltam ,mert az első középsulis osztálytársaim akik végigvitték a dolgokat ők sokkal többmindent tudnak felmutatni mint Én.Természetesen a jobb melóhelyekre is ők kerültek be és jóval többet kerestek mint Én.Szóval szerintem lazán kibírható az iskola!Utána is rengeteg szabad időd van ,szal azzal ne gyere hogy nem pihened ki magad!

Üdv!

A dokinak meg csak az igazat mondjad ha lógni akarsz(egyszer kétszer eljácchatod)

2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!