Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már, hogy mezítláb...

Volt már, hogy mezítláb voltál valahol és kellemetlennek érezted a szitut?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Szilveszteri buliba voltunk hivatalosak. Mindenki szépen felöltözve, lányok általában szoknyában, magassarkúban (én is). Megérkeztünk, és házigazda mondta: jaj de jó, hogy itt vagytok, vegyétek le a cipőtöket. Na itt fejeződött be a buli :-(

Mert oké, hogy a vendégnek illik felajánlani, hogy leveszi a cipőjét, de a házigazdának meg illik mondania, hogy nem kell. Főleg egy házibulin. Ha a szőnyeg miatt agódik, akkor ne rendezzen bulit vagy csavarja fel a szőnyeget :-)

2010. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Előzőnek:

Szerintem meg tök természetes, hogy mondja a házigizda, hogy le kell venni a cipőt.

2010. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

(Én se értem mi olyan nagy baj van ebben első)

Egyébként még nem volt ilyen :)

2010. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is volt már, hogy a nyilvános utcán le kellett vennem a félcipőmet, mert nem birtam benne járni. Igaz, már csontig le volt kopva a bőr a sarkamról, csak úgy folyt a vér... de azt mondtam magamban, inkább szégyenkezzek, mintsem fájjon a lábam... Vettem rá sebtapaszt egy gyógyszertárba, és szépen hazasétáltam főutcán át, folyópart mentén, déli 12 órakor... de nem érdekelt ki mit mond... egyik fél cipőm egyik kezembe, a másik a másikba... Röhellyes volt :)) De az emberek többsége nem vetett meg, hanem inkább csak felajánlották, hogy adnak még sebtapaszt ha szükségem van rá :) Ezt csináltam 8. előtt és 12. előtt is, mikor kiöltözve kellett menni suliba... Az évzáró ünnepélyen is mezítláb voltam (meg estélyibe :D ), de akkor mindenki... Szerintem mindent a kényelemért!
2010. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

13:37

Pont ugyanez a szitu, szintén szilveszter, házibuli. Annyi különbséggel, hogy nem is értem, miért aggódott a házigazda, ugyanis nem szőnyeg volt, hanem parketta (nem volt túl meleg), rajtam pedig vékony harisnya volt. Kellemes. :D

2010. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Olvassatok el 1-2 illemkönyvet (pl.: Görög Ibolyától) és talán megértitek. Kicsit röhejesen néz ki az ember, akár férfi, akár nő kiöltözve cipő nélkül.

Aki meg nem volt ilyen helyzetben, persze hogy nem érti.

/első/

2010. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, kedves első! :)

Én is jártam úgy, hogy házibuliba hívtak, azt hittem, hogy kerti buli lesz, ezért szandált vettem, de közben bent voltunk a házban végig, ahol le kellett venni a lábbelit. Persze mindenkin volt zokni, csak rajtam nem, és így elég kellemetlen volt nekem.

2010. jan. 22. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapi buliba hívtak meg, de egy puccos lakásba.

a szandálomat le kellett venni, és erre, hogy nehogy megfázzak adtak egy strandpapucsot. olyan lábujjelválasztósat. fuj utálom de kibirtam xd

2010. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
13 37 Velem is pont ez volt most szilveszterkor és eléggé zavart..Külön erre a bulira vettem a magassarkúmat, mert volt ott egy srác aki már egy idelye tetszik és tudom mennyire szereti a magassarkú csizmákat. Az volt a legszebb, h itt a szőnyeg felvolt csavarva, és nem parketta volt alatta szval nem tudom milért nem maradhatott a cipő..Sztem eléggé elrontja a buli hangulatát mikor azzal indítanak h cipő le...
2010. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 General ***** válasza:
66%
Ha nincs szőnyeg, vagy fa burkolat(a tűsarkúnyomot hagy benne), akkor én sem értem miért ne lehetne fenthagyni a cipőt egy bulin, ahol úgy is folyni fog a pia mindenfelé.
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!