Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudjuk hogyan, de eltűnt...

Nem tudjuk hogyan, de eltűnt egy ötezer forintosunknak a fele. Átveszi a bank? És mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,nemfogja átvenni a bank de attól még beverhetsz annak aki eltépte :D
2012. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem átveszi, annyi százalékban, amennyi megvan belőle. De csak a központi bank.
2012. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egy 500ftossal jártam így, kb 2/3-a volt meg. Úgy van, hogy ha 90%-a megvan a bankjegynek, akkor kifizetik az egészet, ha 50 és 90 % között, akkor a felét, és ha kevesebb mint 50%, akkor ha jól tudom, 10%át fizetik ki, így nem lehet csalni azzal, hogy kettétépi az ember, és kétszer kifizetik neki :D ha több mint a fele megvan, akkor 2500at ki kellene nekik fizetni. Én egy OTP bankfiókba vittem be, ott csinálták, lehet hogy máshol máshogy működik
2012. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,viszem az OTP-be,de sajna pont ott szakadt el ahol össze volt hajtva sokat,/középen./
2012. jan. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!