Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e abbol baj, ha banki...

Lehet-e abbol baj, ha banki papirjaimat elvesztettem a bevasarlokozpontban?

Figyelt kérdés

benne volt a folyoszamlaszerzodesem,amire a fizetesem is erkezik havonta,azon pedig ezek az adatok:

nevem ,szamlaszamom,bankom neve, szuletesi hely,ido,anyja neve, szemelyi igazolvany szama, lakcimkartya szama,lakcim,munkahely neve ,cime.

masodik bankom papirjai is benne voltak,ahonnan epp utaltam at egymilliot az egyes bankba,azert kellett magammal vinni a szerzodest a szamlaszammal.a kettes bankom egyenlege most nulla.annak is ott vannak az adatai elveszett papirjaim kozott.

az egyes bank tisztviseloje szerint abbol nem lehet baj,ha csak szamlaszamomat tudjak,de egy elegge okos ember,nem tud-e kezdeni ezekkel az adatokkal valamit,ami arthat nekem?...


2011. dec. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, gyakorlatilag bármilyen telefonos azonosításon átmegy a legtöbb banknál ezekkel az adatokkal
2011. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telebankon keresztul max. egyenleglekerdezes,szamlatortenet megy,nem?
2011. dec. 2. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
utalni is lehet pl, legtöbb bank kér ehhez kódot, de gyakorlatilag minden azonosító adatodat tudja az, aki megtalálta
2011. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most hivtam az egyes bankot,kiprobaltam,azt hazudtam,hogy nem emlekszem a titkos negyjegyu telefonos azonositora,de szeretnek informaciot kerni az utobbi ket nap terheleseiro l a folyoszmlamrol.mondtak,hogy semmit nem tudok igy csinalni telefonon keresztul a negyjegyu kod nelkul,csak kartyaletiltast.mert utana bevallottam,hogy csak proba volt,es elmondtam,hogy milyen papiromat vesztettem el milyen adatokkal.
2011. dec. 2. 12:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy tenyleg ,emlekszem en is,hogy az elozo banknal ,ahol voltam,vagy regebben, ez meg mukodott,hogy ha az illeto nem emlekszik a negyjegyu telefonos kodra, vagy nincs neki ilyen,akkor csak be kell mondani vagy ot-hat adatot,azokat,amiket felsoroltam legfelul... most ezt itt nem lehetett.
2011. dec. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!