Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig szertettem volna hires...

Mindig szertettem volna hires lenni. Ezt most is egy gondolom 16 évesen. Mit tegyek hogy hires legyek?

Figyelt kérdés

Mindig irigylem még most is azokat a sztárokat akik máér csak kilépnek az utcára és le is rohanják a fotósok és a rajongók.Mit tegyek hogy én is ilyen életet élhessek? Imádokl középpontban lenni, és imádom azt ha körülöttem forog a világ. Nagyon szeretnék hires lenni, annyira elszánt vagyok hogy 13 éves korom óta farkas éhes vagyok, csaka zéért h ne hizzek, mert mindig szeretem ha tökéletes és csinos tudok lenni. Mit tegyek hogy hires legyek szerintetek?

16 éves fiu


2012. jan. 18. 16:18
1 2
 1/18 bánomisén ***** válasza:
Tanulj sokat és nyerd el valamilyen tudományágban a Nobel-díjat. Ahhoz még fogyóznod sem kell.
2012. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
forgasd gyakrabban a helyesírási szótárat és tanulj meg belőle helyesen írni! fél siker;)
2012. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti a híres embereket. Én pl. utálom a sztárokat és utálom a Blikket és az összes ilyen szennyes lapot. Utálom a reklámokat, azt hogy a hírességek az emberek pénzére hajtanak.


Légy csak természetes. A fotókon pedig nem mindig látod azt ami a valóság! Agyonretusálják. Nem láttad múltkor a tv-ben, hogy pl. egy pocis nőről tök sovány képet csináltak?


Inkább boldog légy,mint sovány vagy híres!!! :)))

2012. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
az utolsónál a pont.
2012. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Kicsi Szívem szereted ha körülötted forog a világ ? :O Pár év, és lejjebb fogod ezt adni...mikor rájössz arra, hogy nem Te vagy a világ közepe..:)Inkább légy önmagad, és próbálj meg jó ember lenni...és ne a sztárokat majmolni, és közéjük tartozni !!!Ehhez am sincs jó tanács...ha tehetséges vagy valamiben, akkor lehetsz híres, ha nem vagy tehetséges, akkor egész életedben szenvedni fogsz a kis ábrándod miatt...
2012. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd én is akartam szuperhős, cowboy, és űrhajós lenni kisgyerek koromban. Ezek csak álmok ,mert felnősz, és ezek csak úgy, mint a tojáshéj a fenekedről, ezek is eltűnnek. Azon kapod majd Magad hogy minimálbérért melózol egy gyárban. Kitartás kéne az emberbe és persze pénz. Most sajnos sem kitartás, sem pedig pénz nincs ebben az országban. Sok sikert az álmodozáshoz. Ennyi maradt meg a mai kor emberének.
2012. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én pl Biológia és orvostudományi nóbel dijjat szertnék kapni. ez nekem azért lenne fontos mivel van egy pár olyan ismerősöm akik nagyon nagyon rosszul élnek, csak egyik napról a másikra. azért is lennék hires mert akkor sok embert tudnék segiteni, másrészt pedig sok embert tudnék biztatni arra hogy segitsék az ÁRVÁKAT! Egyik unokatestvérem nem tudta elvégezni az orvosin az utolsó évet, mert nem tudták kifizetni.. Az ilyen mebereken szeretnék segiteni!
2012. jan. 18. 17:05
 8/18 A kérdező kommentje:
és már megjelent egy biológia (sejttan-citológia) könyvem is
2012. jan. 18. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy kapnál Nobel-díjat, ha még leírni sem tudod helyesen-.- ??? Szánalom-.-"""
2012. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bánomisén ***** válasza:

Ó, hogyne, sőt, ebből a könyvből tanítják a leendő orvosokat is. Miközben te fogyózol azért, hogy biológiai Nobel-díjat kaphass :-D


Legalább azt jegyezd meg, legyél oly bájos, hogy mit írtál a kérdés végére, ott van, hogy 16 éves vagy :-D

2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!