Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fémdetektoros kaput át lehet...

Fémdetektoros kaput át lehet vágni? Tudtok rá valamilyen trükköt? Esetleg fifikás megoldást hogy tudna a tikos rekeszeket esernyőbe stb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mit, mekkorát akarsz átvinni.
2012. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor 2009-ben Guetta volt a Hungexpo-n és engedték be a tömeget és megláttam a detektoros kaput, elkezdtem nézni, hogy mi van a zsebemben. Aztán megtaláltam magamnál az önvédelmi paprikaspray-t. Gondoltam, most fognak kivágni! Azon kezdtem el gondolkozni, hogy mit fogok mondani, ha megtalálják nálam. Átraktam a kabátzsebbe és a detektoros kapun átmnetem! Nem jelzett! Gondoltam megúsztam, de akkor megláttam az őr kollégáját kézi detektorral. Gondoltam, mehetek haza. Aztán a fiú megtalálta nála, kérdezte mi van nálam, vegyem ki, aztán nem mondtam semmit, de úgy fogtam meg, hogy a szöveges részét fordítottam felé és a tenyeremmel takartam a fekete műa.kupakját. Azóta se tudom, hogy a srác 1. parfümnek hitte - vagy 2. tudta hogy mi az, de átengedett.

Na szóal a lényeg az, hogy a kapun átmentem vele, de a kézi detektorral megtalálták nálam.

2012. jan. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első kérdésére jó lenne válasz...

de ha beteszed a gatyádba jelez,de veszel fel egy övet és majd annak a csatjára hivatkozol.

2012. jan. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!