Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kilari című animében, hogy...

A Kilari című animében, hogy fog végződni Kialri és Hiroto története? és hanyadik résznél valja be Kilara Hirotonak, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
egy olyan animére gondolok ,hogy a lány egy Seji nevű fiú miatt sztárrá akar válni,és majd a sorozat közben Hirotba fog majd beleesni,csak annyit nem tudok,hogy elmondja KIlari ,hogy tetszik neki Hiroto
2012. jan. 20. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
animébe nincs sorry,de mangában olvastam hogy hirotoval jön össze,de nem tudom mit mondtak mert japánul volt.de online nem leet elolvasni,csak eggyik ismerősöm valahogy lefényképezte vagy mi és feltette.
2012. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] <----- katt! itt van a manga.
2012. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon széppen köszönöm:)
2012. febr. 6. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Ezt az anime nem mutatja mert ez az anime 3 évados de magyarul csak 2 évad van meg de szerintem tuti Hirotoval.
2013. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!