Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon létezik a valóságban...

Vajon létezik a valóságban Bridget Jones története?

Figyelt kérdés

annyian vagyunk itt az oldalon egyedül, pár nélkül, csalódáson túl. biztos van, aki a külsejével sem elégedett vagy reménytelenül szerelmes.

annyit vártam ettől az évtől, tettem is érte, de holnap itt az utolsó nap...

nem vagyok keserű ember, van munkám, barátaim, járok társaságba, élem az életemet, teszek a külsőmért, de néha rám tör a szomorúság. ilyenkor megnézem a Bridget Jones filmeket, szomorkodok egy sort, aztán vissza a való életbe.



2011. dec. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A húgom szerint sokkal nagyobb van esély arra, hogy a Pókember létezik, minthogy Mark Darcy.
2011. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyet kell értsek a tesóddal
2011. dec. 30. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régen azt hittem, Bridget Jones egy színésznő, és a film az ő valódi élete alapján készült xD
2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Biztosan. A valóságban, az átlag nők nem feltétlenül szépek, bombatestűek, extraműveltek, extraintelligensek. Vannak szerencsétlenek, van hogy slamposak, káromkodnak, függőségben szenvednek, túlysúllyal küzdenek, a szerelem kerüli őket, van hogy kihasználja őket egy egoista szemétláda. Az "álompasi" sem álompasi, vannak hibái, talán csúnya, pocakos, fontoskodó, papucs, esetleg még csal is, képmutató.

Bridget Jones egy típusember. Azért "él", hogy rámutasson arra, hogy az átlagember néha hibázik, beég, meghízik, vagy néha képtelen az önfegyelemre. A magazinok, sikeres, intelligens és/vagy gyönyörű emberei miatt kisebbségi érzésünk lehet. Bridget által nem érezzük magunkat annyira gyengének és bénának.

2014. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!