Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénz és Vagyonőr (BIZTONSÁGI...

Pénz és Vagyonőr (BIZTONSÁGI ŐR) mennyit keres? Milyen a munka? tanfolyamon nehéz a vizsga? Aki bármit tud erről írjon. K ö s z ö n ö m

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 17:30
 1/10 dirtboy ***** válasza:

aki már pénzt őriz az már fegyveres őr lesz,ahhoz kell majd csinálnod fegyver jártassági vizsgát is.

biztonsági őrök fizetése változó,az óra bérük kb.400-500ft de lehet több is ha mázlid van.

vannak olyan munka adók akik csak vállalkozói igazolvánnyal rendelkezőket alkalmaznak,arra is számíts.

le vizsgázni egyszerű,nem nehéz elvégezni a tanfolyamot.

a pryor kft.tudom ajánlani a tanfolyamhoz elvégzéséhez.

a munka gondolom meglehetősen unalmas,de ez attól is függ mire kell vigyázni.

nem dolgoztam még bizt.őrként csak elvégeztem a tanfolyamot hogy legyen ilyen papírom is.

ha elvégzed a tanfolyamot és állás után nézel akkor válts ki a vagyonőri igazolványt mert az minimum 1hónap mire kézhez kapod.

ha az nincs nálad akkor addig feles leges jelentkezni munkára mert egy munkáltató sem fogja kivárni ezt az időt.

a kamar tagságit nem kell kiváltanod csak ha jeleztek hogy mehetnél dolgozni,azt kiváltani megvan 1 napon belül.

2012. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szar munka! Sok helyen be sem jelentenek, fizetett szabi nuku! Kajautalvany sincs. Jól gondold meg!
2012. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A tanfolyam, és a vizsga nem nehéz.

A munkáról még nem tudok semmit mondani, nem jött még meg az igazolványom.

2012. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Csatlakozok a ketteshez!

Évek óta ezt csinálom, ez tapasztalat:

No szabi, No kajajegy, No táppénz.

Ha hiányzol, a társaiddal b@szol ki...

Már nem 1 cégnél dolgoztam, hidd el!!!

Legalább is Szekszárdon ez megy.

2012. febr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja, és a pénz is kib@szott szar! 450/ó
2012. febr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 2 évig csináltam és a legszarabb munka volt életemben. A fizu megalázóan kevés.
2012. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó biztonsági öri melók csak az oda nehéz bejutni!(pl.portaszolgálatok ahol van tv,internet akkor kajálsz amikor akarsz egész nap ülsz 24/48ban dolgozol és a 100-110 ezer megvan havonta és tényleg nem csináltál semmit)


A legszarabb az nagyáruházi örzés ahol kb óránként ugyan annyit keresel mint a semmittevös porta szolgálatnál (450/óra) és megszabják mikor egyél igyál,egész nap (12órában) járkálni alkalmi cipöben öltönynadrágban meg ingbe nyakendöbe nem a legkényelmesebb! 1 óra úgy telik el mitha eltelt volna vagy 3 és a támaszkodást se nézik jószemmel!

Vannak a 1-2 emberes kisebb áruházak ott valamivel lazább a dolog!

És az áruházas örzéseknél nincs 24 órás szolgálat általában csak 12 ami kevesebb szabadidöt és kevesebb vagy ugyanannyi a pénz mint 24es szolgálatnál!


Amik még jók szoktak lenni az a építkezések meg a logisztikai központok!


De az áruházakat nem ajánlom senkinek!

2012. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Felejtsd el a biztonsági őri szakmát! Se szabi, se betegszabi, se semmi!!! én 430ft-os órabérben vagyok, és takony unalmas az egész! Ne akard lerakni!
2013. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ha tényleg nem csinál semmita biztonsági őr tehát nem végez fizikai munkát csak ül akkor 0iskola mellett egy kis pénzért havi 90 ezerért jó lehet. Az is több mint a semmi.
2014. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó buli míg nem esik komolyabb bajod mert különben èhen halsz mert nem fizetik a beteg szabit meg dolgozhatsz öreg korodba mert kevès lesz nyugdijad mert nem nagyon jelentenek be vagy 6 órára esetleg
2017. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!