Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriában szeretnék elhelyez...

Ádámné Pető Katalin kérdése:

Ausztriában szeretnék elhelyezkedni konyhai kisegítőként, tudna-e valaki segíteni abban, kihez forduljak aki konkrétan segíteni is tud és meg bízható?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A soproni szuperinfoban és a soproni Hírsztár c. újságban minden héten találsz ilyen vagy hasonló hirdetést. Mindkettőnek van honlapja és újságjuk is fent van a neten, tudod lapozni és olvasni. Illetve nézd meg a sopron.hu oldalt, azon belül pedig a városi hírek menüpont, ott pedig keresd az apróhirdetéseket.
2012. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Csak még annyit, hogy mindenhol kérik a németet legalább alapfokon vagy társalgási szinten. Ha ez nem megy, akkor sajnos nem sok esélyed van. De itt Sopronban elég sok ilyen állást találhatsz, kezdésnek szerintem innen indulj el, ha nincs konkrét ajánlat.
2012. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: több olyan ismerősöm van, akik először Sopronban kezdték, és már régen kint dolgoznak.1-2hónap itt, aztán ha elég kommunikatív vagy, és némettel is jól állsz, na meg persze ha mész utána, akkor tuti sikerül! Német nyelv,saját autó, és egy kis megtakarított pénz azért nem árt, pláne ha az ország másik feléről jössz. Sok sikert!

Ja, és még itt is nézelődhetsz: ams.at vagy eures.com (nem link, tudom:)

2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!