Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Már másodszo...

Mit jelenthet ez? Már másodszorra álmodok egy ismeretlen fiúval, aki tetszik és én is tetszek neki.

Figyelt kérdés
Egy bizonyos Nehéz Roland vagy Erős Roland (nem emlékszem pontosan). Nagyon helyes sötétbarna hajú, gesztenyebarna szemű, izmos fiú, olyan 15-16 lehet. Fogalmam sincs ki ez... kerestem Facebookon is, de nem találom. Csak értelmes válaszokat várok. Köszi.
2012. jan. 20. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
honnan a halálból tudod hogy tetszel neki ha nem is ismered? sőt meglehet h nem is létezik...többek közt ezt hívják álmodozásnak...pasit akarsz álmocc egyyet ...na phá
2012. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
onnan hogy álmomba mondta és most nézzetek sötét idiótának de olyan furcsa volt :D :$
2012. jan. 20. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi én mindig álmodozok:)amugy mindig akkor történik valami mikor nem keresed,illetve nem számítassz rá:)
2012. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!